Jura Cool Control Basic 1lit.

JURA Základný chladič mlieka je určený na chladenie 1 l mlieka. Dokáže ho ochladiť na 4 stupne Celzia a na tejto teplote neustále udržiavať.
  • Značka: Jura
  • Kód produktu: 262031
  • Tento produkt je nedostupný

Základný chladič mlieka od renomovanej spoločnosti JURA ocení každý vášnivý milovník kávových špecialít. Je určený na chladenie 1 l mlieka potrebného na prípravu lahodnej mliečnej peny. Dokáže ho ochladiť na 4 stupne Celzia a na tejto teplote neustále udržiavať. Súčasťou chladiča je vysokokvalitná nerezová nádoba na mlieko, ktorá sa jednoducho čistí a je vhodná aj do umývačky riadu. Po jej vybratí sa chladič mlieka automaticky vypne.

O výrobcovi chladičov mlieka JURA

JURA je švajčiarska spoločnosť zameraná výlučne na výrobu domácich i profesionálnych plnoautomatických kávovarov, ich komponentov a príslušenstva, pričom ako jediná značka na svete sa pýši týmto titulom, vďaka čomu si vybudovala silnú pozíciu na poli automatických kávovarov. Na vývoji strojov sa podieľa tím zložený zo 70-tich inžinierov, ktorí dbajú predovšetkým na to, aby Vám do šálky natiekla vždy dokonalá káva, a to iba jedným stlačením (dotykom) tlačidla. Okrem toho sa JURA kávovary vyznačujú prepracovaným, nadčasovým dizajnom čistých, hladkých línií, vysokokvalitnými materiálmi, špičkovými technológiami, intuitívnym ovládaním a dlhoročnou funkčnosťou s ohľadom na životné prostredie a trvalú udržateľnosť. A aby toho nebolo málo, na renomovaných medzinárodných súťažiach si neustále odnášajú prvenstvá za svoje štýlové prevedenie. Ak túžite po absolútnom pôžitku z kávy a jej pitie beriete vážne, potom kávovar JURA je určený priamo Vám. Viac o spoločnosti JURA sa môžete dozvedieť tu.

Vlastnosti produktu Jura Cool Control Basic 1lit.

Základné špecifikácie
Dĺžka kábla 1,8 l
Farba Čierna
Hmotnosť 1,9 kg
Objem 1,1 l
Rozmery (Š x V x H) 148 x 225 x 218 mm
Technické špecifikácie
Chladenie Peltier
Príkon 25 watt
Teplotné rozpätie 4 - 7 stupňov Celzia

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!