Přidat do oblíbených

Jeeves & Jericho Bylinkový čaj Lemon/Ginger Rescue, 15ks

Výrobce: Jeeves & Jericho

Na skladě 23 ks

Více než 5ks

Cena

7,99 € s DPH

Detaily

Výnimočný pôžitok ukrytý v šálke čaju

Bylinkový čaj v pyramídových vreckách*. Exkluzívna zmes citrónovej trávy, kúskov zázvoru, citrónovej a pomarančovej kôry a sladkého drievka.

Ostrá chuť citrónu a zázvoru sa harmonicky snúbi s jemnou sladkosťou sladkého drievka, pričom dokonalosť tejto zmesi uzatvárajú pomarančová kôra a kvety mäty a slnečnice. Čaj sa vyznačuje ľahkou, osviežujúcou chuťou a príjemnou arómou. Môže vynikajúco poslúžiť ako prevencia proti prechladnutiu a má príjemné hrejivé účinky. Vynikajúci spoločník na dlhé chladné zimné večery.

Zloženie: citrónová tráva, kúsky zázvoru (27%), citrónová kôra (10%), pomarančová kôra, koreň sladkého drievka, kvety mäty a slnečnice. Čaj neobsahuje kofeín. Zodpovedne vyberané v rôznych krajinách.

Hmotnosť balenia: 37,5 g. Počet pyramídových vrecúšok: 15. Hmotnosť 1 pyramídového vrecúška: 2,5 g. Miešané a balené vo Veľkej Británii.

Návod na prípravu: vložte 1 čajové vrecúško do šálky, zalejte vriacou vodou a nechajte lúhovať 2-3 minúty.

* pyramídové čajové vrecká neobsahujú plasty a sú 100% biodegradovateľné. Zaručujú plnohodnotné vylúhovanie čaju, vďaka čomu nápoj nestráca na kvalite a je porovnateľný s akýmkoľvek prémiovým sypaným čajom.

O výrobcovi čajov Jeeves & Jericho

Jeeves & Jericho je mladá nezávislá britská remeselnícka čajová spoločnosť so sídlom v známom meste Oxford, ktorej poslaním je sprístupniť výtvarné umenie výroby čaju každému. Inšpiruje ju nielen samotný čaj, ale predovšetkým jeho príbeh od bohatej a fascinujúcej histórie po širokú škálu metód zberu a spracovania. Základným kameňom tejto firmy je zabezpečenie sociálne- a enviromentálne-etického priemyslu, čo sa snažia dosiahnuť spravodlivými cenami voči poľnohospodárom a zberačom čaju.

Poslat zprávu

Jeeves & Jericho Bylinkový čaj Lemon/Ginger Rescue, 15ks

Jeeves & Jericho Bylinkový čaj Lemon/Ginger Rescue, 15ks

We will never spam you

What can we do for you?