Přidat do oblíbených

Jeeves & Jericho Zelený čaj China Jasmine, 15ks

Výrobce: Jeeves & Jericho

Na skladě 5 ks

Více než 5ks

Cena

7,99 € s DPH

Detaily

Výnimočný pôžitok ukrytý v šálke čaju

Zelený čaj v pyramídových vreckách*. Exkluzívna zmes zeleného čaju a kvetov jazmínu.

China Jasmine alebo Mo Li Hua Cha ('Biely Kráľ') je vysoko cenený zelený čaj pozostávajúci z lístkov zeleného čaju a jazmínových kvetov. Vyznačuje sa čírou farbou, jemnou, delikátnou arómou a sviežou, výraznou chuťou s intenzívnymi kvetinovými tónmi. Čaj, ktorý sa jednoznačne stane súčasťou Vášho ranného rituálu!

Zloženie: zelený čaj, kvety jazmínu. Čaj obsahuje kofeín. Zodpovedne vyberané v provincii Fujian v Číne.

Hmotnosť balenia: 30 g. Počet pyramídových vrecúšok: 15. Hmotnosť 1 pyramídového vrecúška: 2 g. Miešané a balené vo Veľkej Británii.

Návod na prípravu: vložte 1 čajové vrecúško do šálky, zalejte vodou o teplote 80 stupňov Celzia a nechajte lúhovať 2 minúty.

* pyramídové čajové vrecká neobsahujú plasty a sú 100% biodegradovateľné. Zaručujú plnohodnotné vylúhovanie čaju, vďaka čomu nápoj nestráca na kvalite a je porovnateľný s akýmkoľvek prémiovým sypaným čajom.

O výrobcovi čajov Jeeves & Jericho

Jeeves & Jericho je mladá nezávislá britská remeselnícka čajová spoločnosť so sídlom v známom meste Oxford, ktorej poslaním je sprístupniť výtvarné umenie výroby čaju každému. Inšpiruje ju nielen samotný čaj, ale predovšetkým jeho príbeh od bohatej a fascinujúcej histórie po širokú škálu metód zberu a spracovania. Základným kameňom tejto firmy je zabezpečenie sociálne- a enviromentálne-etického priemyslu, čo sa snažia dosiahnuť spravodlivými cenami voči poľnohospodárom a zberačom čaju.

Poslat zprávu

Jeeves & Jericho Zelený čaj China Jasmine, 15ks

Jeeves & Jericho Zelený čaj China Jasmine, 15ks

We will never spam you

What can we do for you?