Přidat do oblíbených

Wilfred Ovocný čaj Forest Fruit, 50g

Produkt s požadovanými parametry již není na skladě

Výrobce: Wilfred

Cena

0,00 € s DPH

Vyprodáno

Detaily

Čaj plný sýtych farieb a neodolateľných vôní

Ovocný čaj sypaný. Vynikajúca zmes kúskov jablka, ibišteku, bazy a lesného bobuľového ovocia.

Sladké kúsky jablka a kyslastá chuť ibišteka sa harmonicky snúbia s osviežujúcou arómou a chuťou lyofilizovaných jahôd a malín, pričom dokonalosť tejto zmesi uzatvárajú šťavnaté bobuľky bazy a ríbezlí. Vďaka tomu sa čaj pýši nielen vyváženou ovocnou chuťou a množstvom vitamínov, ale aj skutočne zaujímavou paletou farieb a vôní, ktoré opantajú zmysly každého náročného milovníka čajov. Obohaťte Vašu voľnú chvíľku o magickú energiu prírody!

Hmotnosť balenia: 50 g. 1 balenie = cca 25 šálok čaju.

Zloženie: jablko, ibištek, baza čierna, čierne ríbezle, červené ríbezle, maliny, jahody, prírodná aróma.

Návod na prípravu: čaj nasypte do hrnčeka, zalejte vriacou vodou a nechajte lúhovať 5-7 minút. Potom ho sceďte, ochuťte a podávajte. Na 2 dl vody zvyčajne prislúcha 1,25 čajovej lyžičky sypaného čaju a vynikajúcim pomocníkom pri jeho príprave je čajové sitko alebo French press.

O výrobcovi čajov Wilfred

Wilfred je mladá a inovatívna slovenská spoločnosť fungujúca od roku 2014, ktorá sa špecializuje na miešanie a predaj rozmanitých sypaných čajových zmesí. Presadzuje myšlienku, že čajová zmes má byť hlavne originálna, čerstvá a plná jedinečných vôní, farieb a chutí. Na prípravu čajových zmesí spoločnosť používa len vysokokvalitné suroviny, čaje a bylinky od miestnych i celosvetových distribútorov. Vďaka tomu sú čaje značky Wilfred naozajstným zmyslovým pôžitkom, ktorý presiahne Vaše očakávania.

Poslat zprávu

Wilfred Ovocný čaj Forest Fruit, 50g

Wilfred Ovocný čaj Forest Fruit, 50g

We will never spam you

What can we do for you?