VIP klub cafepoint Vám prináša množstvo výhodStaňte sa členom Cafepoint klubu a nakupujte svoju obľúbenú kávu za zvýhodnené ceny už navždy!

Stačí ak sa teraz zaregistrujete. Okamžite po registrácii získate bronzové členstvo a ihneď môžete využívať 3%-né zľavy na nákup tovaru v e-shope, najmä na kávu, doplnkový a čiastiaci sortiment. Zľavy členov klubu sa nevzťahujú na všetky elektrické kávovary a elektrické mlynčeky. Člen klubu Cafepoint dostáva vždy tú najväčšiu zľavu, systém mu automaticky priradí najvýhodnejšiu cenu, napr. ak je káva v akcii -10% z ceny, uplatní sa vyššia zľava (-10%) ako je zľava člena klubu Cafepoint (-3%).

Extra výhoda len pre členov Cafepoint klubu - pri každom nákupe nad 15€ v ktorejkoľvek predajni Cafepoint máte možnosť ochutnať niektorú z exotických odrodových káv, ktorá sa práve v ten deň pripravuje v danej predajni - a to ZDARMA. Spojte svoj nákup s príjemnou ochutnávkou odrodových káv.

Výhoda*Kedy získate výhodu

Bronzový člen

bronzový VIP klub

zľava 3%

okamžite po vyplnení registrácie

Strieborný člen

strieborný VIP klub

zľava 6%

Zľava, ktorú mohli získať naši zákazníci v špeciálnych promo akciách.

Zlatý člen

zlatý VIP klub

zľava 10%

ak Vaše nákupy za posledný rok dosiahnu minimálnu sumu 5.000 €**

*Zľava sa nevzťahuje na už zľavnené a akciové produkty.

**k zmene výšky zliav na 10% dôjde raz ročne k 1.1. nasledovného roku podľa sumy nákupov v predchádzajúcom kalendárnom roku

Ďalej získate:

- výhodné akcie, zľavy len pre registrovaných členov Cafepoint klubu

- Okamžitú zľavu najmenej 3% už pri prvom nákupe s výnimkou kávovarov, elektrických mlynčekov a akciových produktov.

- Odborné informácie a brožúrky s kávovou tématikou - Fakty a mýty o káve alebo Malého sprievodcu prípravou kávy

chcem sa registrovať

Vašu zvýhodnenú cenu pre registrovaných členov Cafepoint klubu uvidíte okamžite pri každom výrobku kedykoľvek ste prihlásení v eshope cafepoint.sk. Pre prihlásenie stačí v pravom hornom rohu stránky www.cafepoint.sk vyplniť svoje prihlasovacie meno a heslo a následne kliknúť na tlačidlo PRIHLÁSIŤ. Ak ste prihlásený, stačí iba "klik" na Vami vybraný tovar a okamžite po zobrazení produktovej karty zvoleného tovaru uvidíte zvýhodnenú cenu pre Vás.

.... nezabudnite, zľavnené ceny tovarov pre registrovaných používateľov a členov môžete vidieť vždy až po vašom prihlásení sa!

Poučenie - registrácia do Cafepoint klubu.

Registrovaná osoba (ďalej len "dotknutá osoba") dáva súhlas na spracúvanie uvedených osobných údajov v Cafepoint Klube, ktorý je registrovaný na úrade na ochranu osobných údajov pod názvom "Registračný systém Mycoffee" pod registračným číslom 201408967 (ďalej iba "registračný systém"). Dotknutá osoba dáva svoj súhlas spoločnosti MyCoffee, s.ro., Dunajská 15, 811 08, Bratislava, zapísanej v OR SR, Okresný súd Bratislava I, odd.: Sro, vl. Č. 64991/B (ďalej len "prevádzkovateľ"). Dotknutá osoba dáva prevádzkovateľovi súhlas za účelom zasielania a evidencie objednávok a marketingových ponúk. Dotknutá osoba prehlasuje, že všetky uvedené údaje sú pravdivé. Súhlas dotknutej osoby platí až odvolania tohto súhlasu dotknutou osobou na e-mailovej adrese admin@cafepoint.sk. Dotknutá osoba je povinná všetky zmeny v uvedených údajoch oznámiť prevádzkovateľovi buď elektronicky na adresu admin@cafepoint.sk. V prípade, že si dotknutá osoba želá odstrániť všetky svoje osobné údaje z informačného systému prevádzkovateľa, je tak možné učiniť elektronicky, zaslaním tejto požiadavky na adresu admin@cafepoint.sk. Prevádzkovateľ je oprávnený poskytnúť uvedené osobné údaje tretím stranám, iba v rozsahu, ktorý je nevyhnutne potrebný na plnenie účelu spracúvania osobných údajov. Obidve strany sú povinné riadiť sa ustanoveniami zákona 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v zmysle neskorších doplnení.

Svojím potvrdením registrácie, resp. podpisom na písomnej prihláške vyplnenej v predajni súhlasím s registráciou do Cafepoint klubu. Potvrdenie o registrácii Vám pošleme na Vašu e-mailovú adresu, postupujte ďalej v zmysle pokynov uvedených v e-maile, v prípade ak e-mail nemáte, uveďte prosím Vašu korešpondenčnú adresu.