Přidat do oblíbených

JURA D4 Piano Black

Výrobce: Jura

Cena

649,00 € s DPH

Vyprodáno

Detaily

Pravá káva - dokonalý pôžitok!

JURA D4 je automatický kávovar renomovaného švajčiarskeho výrobcu. Pýši sa elegantným, minimalistickým dizajnom, ľahkou obsluhou a pokročilými technológiami, ktoré zaručujú prípravu tej najlepšej kávy. Nadchne predovšetkým vášnivých milovníkov espressa a čiernej kávy, pričom je ideálny najmä pre domácnosti.

Kávovar disponuje hneď viacerými jedinečnými vlastnosťami a funkciami akými sú napríklad Systém pulzného extrakčného procesu (P.E.P.®), Inteligentný predlúhovací Aroma systém (I.P.B.A.S.©), príprava 2 šálok espressa/kávy naraz, výškovo nastaviteľný výpust na kávu či vysokokvalitný mlynček Aroma G2. Ovládanie tohto stroja bude hračkou vďaka intuitívnemu symbolovému displeju. JURA D4 dokáže vykúzliť espresso/kávu takej kvality, ktorá je porovnateľná s kávou od profesionálnych baristov. A aby toho nebolo málo, má očarujúce čierne prevedenie 'Piano Black', vďaka ktorému sa rýchlo stane stredobodom pozornosti každej modernej domácnosti.

JURA D4, to je šálka kávy zaručujúca maximálne potešenie!


1.jpegEspresso znamenitej kvality
Kávovar zaručuje prípravu vždy perfektnej šálky kávy vďaka dvom pokrokovým technológiam. Prvou je P.E.P.®, čiže Pulzný extrakčný proces, na vývoji ktorého sa JURA inšpirovala postupmi tých najlepších baristov. Výsledkom je revolučný systém optimalizujúci čas lúhovania, vďaka čomu bude docielená potrebná aróma a intenzita pri všetkých druhoch nápojov. Druhou technológiou je I.P.B.A.S.©, čiže Inteligentný predlúhovací Aroma systém, ktorý pred samotným procesom lúhovania kávu najprv navlhčí. Navyše, kávovar je vybavený inovatívnym viacstupňovým mlynčekom Aroma G2 vyznačujúci sa šetrným a rýchlym mletím kávových zŕn pre ešte väčší pôžitok z kávy.


2.jpegJednoduchšie to už nejde
Minimalisticky pôsobiaci symbolový displej zaručí maximálny komfort pri príprave kávy - stačí iba jedno stlačenie. Či už lahodné espresso alebo káva - všetko zvládnete ľavou zadnou. Navyše, kávovar dokáže vykúzliť až 2 šálky nápoja naraz, pričom zachováva maximálnu silu kávy. A ak ste aj milovníkom čaju, určite Vás poteší funkcia prípravy horúcej vody.


3.jpegInteligentný vodný systém
Vodný filter CLARIS Smart zaručuje najvyššiu kvalitu vody potrebnú pre prípravu Vašej obľúbenej kávičky. Okrem toho chráni kávovar pred vodným kameňom a tak predlžuje jeho životnosť. JURA vyvinula tzv. Inteligentný vodný systém (I.W.S.®) s cieľom maximalizovať využitie a kapacitu tohto filtra. Filter a kávovar sú navzájom bezdrôtovo spojené pomocou technológie RFID (Radio-frequency Identification), vďaka ktorej prebieha automatická detekcia filtra. Jeho používanie sa tak stáva omnoho ľahším a spoľahlivejším než kedykoľvek predtým.


4.jpegModerný svet pôžitku z kávy
JURA Operating Experience (J.O.E.®) je moderné obslužné rozhranie, ktoré zaručuje prostredníctvom zariadenia JURA Smart Connect* bezdrôtovú komunikáciu s kávovarom. Vďaka nemu si môžete cez smartfón/tablet pripraviť lahodný kávový nápoj presne podľa Vašich preferencií. Či sa jedná o silu, množstvo alebo teplotu kávy, J.O.E.® Vám vždy vyčaruje jedinečný moment z jej prípravy. Rovnako si svoju obľúbenú kávovú špecialitu môžete pomenovať podľa seba a priradiť k nej ľubovoľný obrázok. Okrem toho vie J.O.E.® informovať aj o aktuálnom stave kávovaru, t.j. kedy treba doplniť vodu do nádržky alebo kávové zrnká do zásobníka.


5.jpegŠiroké možnosti
Prostredníctvom J.O.E.® je možné rozšíriť ponuku pripravovaných nápojov kávovarom aj na ďalšie nápoje ako napr. ristretto, dvojité espresso, lungo Barista či caffé Barista a rovnako je možné pripraviť aj 2 šálky ristretta/espressa/kávy naraz.


 • Atraktívne čierne prevedenie
 • Jednoduchá koncepcia obsluhy
 • Moderný symbolový displej
 • Ovládanie pomocou smartfónu/tabletu vďaka zariadeniu JURA Smart Connect*
 • Vysokokvalitný viacstupňový mlynček Aroma G2
 • Výškovo nastaviteľný výpust na kávu až do 110 mm
 • Zásobník na zrnkovú kávu s kapacitou až 200 g
 • Zásobník na vodu s objemom 1,9 l
 • Integrované programy na preplachovanie, čistenie a odvápňovanie
 • Inteligentný vodný systém (I.W.S.®)
 • Pulzný extračný proces (P.E.P.®)
 • 5 naprogramovaných druhov nápojov
 • Príprava horúcej vody na čaj/instantné nápoje
 • Nastavenie teploty kávy: 2 stupne (s J.O.E.®)
 • Programovateľné úrovne sily kávy: 3 stupne (s J.O.E.®)
 • Nastaviteľný čas vypnutia

* JURA Smart Connect nie je súčasťou balenia tohto kávovaru.


Viac informácií o automatickom kávovare sa môžete dozvedieť tu.


O výrobcovi kávovarov JURA

JURA je švajčiarska spoločnosť zameraná výlučne na výrobu domácich i profesionálnych plnoautomatických kávovarov, ich komponentov a príslušenstva, pričom ako jediná značka na svete sa pýši týmto titulom, vďaka čomu si vybudovala silnú pozíciu na poli automatických kávovarov. Na vývoji strojov sa podieľa tím zložený zo 70-tich inžinierov, ktorí dbajú predovšetkým na to, aby Vám do šálky natiekla vždy dokonalá káva, a to iba jedným stlačením (dotykom) tlačidla. Okrem toho sa JURA kávovary vyznačujú prepracovaným, nadčasovým dizajnom čistých, hladkých línií, vysokokvalitnými materiálmi, špičkovými technológiami, intuitívnym ovládaním a dlhoročnou funkčnosťou s ohľadom na životné prostredie a trvalú udržateľnosť. A aby toho nebolo málo, na renomovaných medzinárodných súťažiach si neustále odnášajú prvenstvá za svoje štýlové prevedenie. Ak túžite po absolútnom pôžitku z kávy a jej pitie beriete vážne, potom kávovar JURA je určený priamo Vám. Viac o spoločnosti JURA sa môžete dozvedieť tu.

Vlastnosti

Vlastnosti
FarbaČierna
Objem nádoby na vodu1,9 l
Maximálny výkon230V/1450W
DisplejSymbolový
Tlak pumpy15 bar
Nastavenie množstva kávyÁno
Integrovaný program odvápňovaniaÁno
Čistiaci programÁno
Nastaviteľný stupeň pomletiaÁno
Nastaviteľná teplota kávy2 (s J.O.E.®)
Výškovo nastaviteľný výpust na kávu64 - 110 mm
Vodný filter CLARISKompatibilný
Mlynček na kávuAroma G2
Otvor na mletú kávuÁno
Príprava horúcej vody na čaj/instantné nápojeÁno
Zásobník na zrnkovú kávuNa 200g
Ovládanie pomocou smartfónuÁno
Rozmery (Š x V x H)280 x 345 x 415 mm
Hmotnosť8,4 kg
Filter na voduCLARIS Smart
Pulzný extrakčný proces (P.E.P.©)Áno
Inteligentný predlúhovací Aroma systém (I.P.B.A.S.©)Áno
Počet mlynčekov1
Programovateľné úrovne sily kávy3 (s J.O.E.®)
Variabilná varná jednotka5 - 16 g
Programovateľný čas vypnutiaÁno
Spotreba energie v stand-by móde0 watt
Pripravované nápoje5 druhov nápojov (espresso, 2x espresso, káva, 2x káva, horúca voda)
Počet termoblokov1
TÜV CertifikátÁno
Nastavenie množstva vody na kávuÁno
Režim úspory energie (E.S.M.©)Áno
Dĺžka kábla1,1 m
Inteligentný vodný systém (I.W.S.®)Áno
Maximálny počet porcií kávového odpadu16
Počet zásobníkov na zrnkovú kávu1
Počet púmp1
Tlačidlo 0 wattovÁno
Napätie230 V
Kompatibilný s J.O.E.®Áno
Príkon1450 W

Poslat zprávu

JURA D4 Piano Black

JURA D4 Piano Black

We will never spam you

What can we do for you?