Přidat do oblíbených

Moccamaster KBG 744 AO Black

Cena

499,00 € s DPH

Vyprodáno

Detaily

Vitajte vo svete najlepšej filtrovanej kávy!

Moccamaster KBG 744 AO od renomovaného holandského výrobcu Technivorm-Moccamaster je štýlový kávovar určený na prípravu prvotriednej filtrovanej kávy. Jedná sa o ručne vyrobený stroj z vysokokvalitných, 100%-ne recyklovateľných materiálov bez obsahu BPA, ktorý spĺňa prísne štandardy SCA (Specialty Coffee Association) a ECBC (Európske centrum výroby kávy). Vďaka svojmu prepracovanému, nadčasovému dizajnu sa hodí do menších kancelárií, reštaurácií, hotelov či kaviarní. Jednoducho všade tam, kde sa káva vychutnáva vo veľkom.

Moccamaster KBG 744 AO je zdvojená verzia kávovaru Moccamaster KBG 741 AO a ponúka všetky výhody tohto modelu. Obe jeho časti možno použiť aj individuálne.

Kávovar pripravuje kávu o teplote vody v rozmedzí 92-96 stupňov Celzia a preto sa nápoj vyznačuje menej kyslou a horkou chuťou. Pri týchto teplotách dochádza k uvoľnovaniu aromatických olejov, čo má za následok ideálne vyváženie medzi sladkou a horkou chuťou kávy. Samotný proces extrakcie je rýchly a tichý: až 20 šálok (2,5 l) behom 6-tich minút (t.j. 160 šálok/20 l/1 hod.). Prostredníctvom spodných ohrevných platničiek sa uchováva teplota kávy v rozpätí 80-85 stupňov Celzia, pričom po 40-tich minútach sa platničky automaticky vypnú. Ich teplotu možno manuálne regulovať (20/50W) a použiť aj na ohrev iných nápojov.

2 vysokokvalitné medené varné jednotky s dvojitým bezpečnostným puzdrom sa automaticky vypnú po dokončení procesu prípravy kávy, avšak ohrevné platničky fungujú nezávisle od nich.

Ďalšou dôležitou súčasťou stroja sú 2 nerezové sprchovacie hlavice s 9 jamkami, ktoré slúžia na rovnomerné navlhčenie mletej kávy, čo zaručuje optimálne rozvinutie chutí. Držiaky filtračných papierov disponujú funkciou na zastavenie prekvapkávania po odobratí sklenených kanvíc. Tie sú vybavené vrchnákom s agitátorom (miešadlom) a každá má objem 1,25 l. Na tento objem sa odporúča cca 75 gramov čerstvo mletej kávy. Všetky tieto odnímateľné časti kávovaru sa jednoducho čistia a vymieňajú.

Moccamaster KBG 744 AO sa jednoducho ovláda pomocou dvoch tlačidiel na oboch jeho častiach: spínačom na zapnutie/vypnutie stroja a spínačom s funkciou ohrievania sklenenej nádoby.

Kávovar sa vyznačuje dlhoročnou životnosťou a funkčnosťou a vzťahuje sa naň až 5-ročná záruka.

Moccamaster, to je bezkonkurenčný špecialista na prípravu filtrovanej kávy!

Papierové filtre nie sú súčasťou balenia. Môžete si ich však zakúpiť samostatne.

O výrobcovi kávovarov Moccamaster

Technivorm-Moccamaster je prestížna holandská spoločnosť založená v roku 1964, ktorá sa zameriava sa na výrobu, distribúciu a predaj kávovarov, mlynčekov a ich príslušenstva. Stroje tejto značky sa vyznačujú prémiovou kvalitou, vysokou spoľahlivosťou a jednoduchou obsluhou a sú ručne vyrábané priamo v Holandsku. V neposlednom rade ich zákazníci obľubujú aj pre ich atraktívny, nadčasový dizajn. Táto firma rovnako dbá aj na životné prostredie, a to používaním recyklovateľných materiálov a výrobou energeticky úsporných produktov s dlhoročnou funkčnosťou. Tomu zodpovedá aj príslušná doba záruky kávovarov - až 5 rokov. Doprajte si tradičnú filtrovanú kávu s perfektnou chuťou!

Vlastnosti

Vlastnosti
FarbaČierna
MateriálNerezová oceľ, plast, meď
Objem2 x 1,25 l
Rozmery (Š x V x H)340 x 390 x 320 mm
Hmotnosť5,4 kg
Dĺžka kábla135 cm
Príkon2 x 1520 W
Kávový filter1 x 4

Poslat zprávu

Moccamaster KBG 744 AO Black

Moccamaster KBG 744 AO Black

We will never spam you

What can we do for you?