Přidat do oblíbených

Moccamaster KBGT 20 Black

Cena

449,00 € s DPH

Vyprodáno

Detaily

Vitajte vo svete najlepšej filtrovanej kávy!

Moccamaster KBGT 20 od renomovaného holandského výrobcu Technivorm-Moccamaster je štýlový kávovar určený na prípravu prvotriednej filtrovanej kávy. Jedná sa o ručne vyrobený stroj z vysokokvalitných, 100%-ne recyklovateľných materiálov bez obsahu BPA, ktorý spĺňa prísne štandardy SCA (Specialty Coffee Association) a ECBC (Európske centrum výroby kávy). Vďaka svojmu prepracovanému, nadčasovému dizajnu sa hodí do menších kancelárií, reštaurácií, hotelov či kaviarní. Jednoducho všade tam, kde sa káva vychutnáva vo veľkom.

Moccamaster KBGT 20 je zdvojená verzia kávovaru Moccamaster KBGT 741 a ponúka všetky výhody tohto modelu. Obe jeho časti možno použiť aj individuálne.

Stroj pripravuje kávu o teplote vody v rozmedzí 92-96 stupňov Celzia a preto sa nápoj vyznačuje menej kyslou a horkou chuťou. Pri týchto teplotách dochádza k uvoľnovaniu aromatických olejov, čo má za následok ideálne vyváženie medzi sladkou a horkou chuťou kávy. Samotný proces extrakcie je rýchly a tichý: až 20 šálok (2,5 l) behom 6-tich minút (t.j. 160 šálok/20 l/1 hod.). Káva preteká do dvoch nerezových termosiek, ktoré dokážu uchovať konštantnú teplotu kávy po dobu 2 hodín (po predhriatí termosiek).

2 vysokokvalitné medené varné jednotky s dvojitým bezpečnostným puzdrom sa automaticky vypnú po dokončení procesu prípravy kávy.

Ďalšou dôležitou súčasťou stroja sú 2 nerezové sprchovacie hlavice s 9 jamkami, ktoré slúžia na rovnomerné navlhčenie mletej kávy, čo zaručuje optimálne rozvinutie chutí. 2 držiaky filtračných papierov disponujú funkciou na zastavenie prekvapkávania po odobratí termosiek. Tie sú vybavené rukoväťou a dvoma druhmi veka: jedno veko s agitátorom (miešadlom), cez ktoré sa dá nalievať káva a druhé veko, ktoré je určené na uzatvorenie termosky počas prenášania. Každá termoska má objem 1,25 l. Na tento objem sa odporúča cca 75 gramov čerstvo mletej kávy. Všetky tieto odnímateľné časti kávovaru sa jednoducho čistia a vymieňajú.

Moccamaster KBGT 20 sa jednoducho ovláda pomocou dvoch tlačidiel na oboch jeho častiach: spínačmi na zapnutie/vypnutie stroja.

Kávovar sa vyznačuje dlhoročnou životnosťou a funkčnosťou a vzťahuje sa naň až 5-ročná záruka.

Moccamaster, to je bezkonkurenčný špecialista na prípravu filtrovanej kávy!

Papierové filtre nie sú súčasťou balenia. Môžete si ich však zakúpiť samostatne.

O výrobcovi kávovarov Moccamaster

Technivorm-Moccamaster je prestížna holandská spoločnosť založená v roku 1964, ktorá sa zameriava sa na výrobu, distribúciu a predaj kávovarov, mlynčekov a ich príslušenstva. Stroje tejto značky sa vyznačujú prémiovou kvalitou, vysokou spoľahlivosťou a jednoduchou obsluhou a sú ručne vyrábané priamo v Holandsku. V neposlednom rade ich zákazníci obľubujú aj pre ich atraktívny, nadčasový dizajn. Táto firma rovnako dbá aj na životné prostredie, a to používaním recyklovateľných materiálov a výrobou energeticky úsporných produktov s dlhoročnou funkčnosťou. Tomu zodpovedá aj príslušná doba záruky kávovarov - až 5 rokov. Doprajte si tradičnú filtrovanú kávu s perfektnou chuťou!

Vlastnosti

Vlastnosti
FarbaČierna
MateriálNerezová oceľ, plast, meď
Objem2 x 1,25 l
Rozmery (Š x V x H)390 x 410 x 340 mm
Hmotnosť5,7 kg
Dĺžka kábla135 cm
Príkon2 x 1450 W
Kávový filter1 x 4

Poslat zprávu

Moccamaster KBGT 20 Black

Moccamaster KBGT 20 Black

We will never spam you

What can we do for you?