Melitta Pro Aqua Vodný filter, 1ks

Melitta Pro Aqua Vodný filter slúži na prefiltrovanie vody v automatických kávovaroch značky Melitta, pričom je šetrný k stroju. Kapacita filtrácie: cca 50 l.
  • Značka: Melitta
  • Kód produktu: 501031
  • Tento produkt je nedostupný

Pri príprave kávy v automatickom kávovari dochádza k zohrievaniu vody a následnému vzniku vodného kameňa v rúrkach stroja. Tie sa postupne zanášajú, čo brzdí proces zohriatia vody, spotrebúva sa viacej energie a v konečnom dôsledku sa môže Váš kávovar aj pokaziť. Okrem toho vodný kameň ovplyvňuje tiež výslednú chuť a arómu kávy.

Filter Melitta Pro Aqua slúži na perfektné prefiltrovanie vody v automatických kávovaroch značky Melitta, pričom je šetrný k stroju a predlžuje jeho životnosť. Okrem toho zbavuje vodu rôznych nečistôt, chlóru či ťažkých kovov, pričom v nej uchováva minerálne látky a fluoridy, ktoré zvyšujú aromatické vlastnosti kávy.

Kapacita filtrácie: cca 50 l / 350 extrakcií (pri priemernej tvrdosti vody).

Filter je potrebné vymeniť najneskôr po 2 mesiacoch!

So špeciálnym príslušenstvom od Melitty si budete môcť Váš kávovar dlho užívať!

Obsah balenia: 1 vodný filter.

O výrobcovi vodných filtrov Melitta

Melitta je nemecká spoločnosť zameraná nielen na výrobu rozličných kávových filtrov a prekvapkávačov na kávu, ale aj plnoautomatických kávovarov a ich príslušenstva. Okrem toho ponúka na trh aj vynikajúcu praženú kávu. Firma bola založená v roku 1908 Melittou Bentz, ktorá vynašla prvý kávový filter, čím spôsobila revolúciu vo svete kávy. Plnoautomatické kávovary tejto značky sa vyznačujú prvotriednou kvalitou, moderným, prepracovaným dizajnom a v neposlednom rade Vám vedia vyčarovať ten najúžasnejši pôžitok z kávy. Okrem toho Melitta® Barista TS Smart®, Barista T Smart® a CI Touch® sú prvé automatické kávovary na svete, ktoré boli ocenené medzinárodnou značkou pod názvom Quiet Mark pre mimoriadne tichú prípravu kávy. Melitta, to je vášnivý expert na kávu!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!