Filter BRITA pre SAECO

Filter značky Brita slúži na perfektné prefiltrovanie vody a zabraňuje hromadeniu vodného kameňa v automatických kávovaroch značky Philips Saeco.
  • Značka: Philips-Saeco
  • Kód produktu: 501001
  • Tento produkt je nedostupný

Pri príprave kávy v automatickom kávovari dochádza k zohrievaniu vody a následnému vzniku vodného kameňa v rúrkach stroja. Tie sa postupne zanášajú, čo brzdí proces zohriatia vody, spotrebúva sa viacej energie a v konečnom dôsledku sa môže Váš kávovar aj pokaziť. Okrem toho vodný kameň ovplyvňuje tiež výslednú chuť a arómu kávy.

Filter značky Brita slúži na perfektné prefiltrovanie vody a zabraňuje hromadeniu vodného kameňa v automatických kávovaroch značky Philips Saeco, pričom predlžuje životnosť stroja. Okrem toho zbavuje vodu rôznych nečistôt, chlóru či ťažkých kovov, pričom v nej uchováva minerálne látky a fluoridy, ktoré zvyšujú aromatické vlastnosti kávy.

Filter možno prispôsobiť tvrdosti vody v príslušnej lokalite, a to vďaka nastaviteľnému otočnému krúžku. Polohe A zodpovedá mäkká voda, polohe B stredne tvrdá voda a polohe C tvrdá voda.

Pre zaručenie čo najlepších výsledkov je potrebné filter vymieňať každé 2 mesiace.

Filter pôsobí priamo v nádrži na vodu.

Vlastnosti produktu Filter BRITA pre SAECO

Základné špecifikácie
Hmotnosť 118 g
Obsah balenia 1 vodný filter
Rozmery (Š x V x H) 140 x 60 x 70 mm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!