Gaggia Classic Plus

Gaggia Classic Plus nadväzuje na jeden z najdlhšie vyrábaných pákových kávovarov na trhu, ktorý si za svoju existenciu prešiel viacerými inováciami a úpravami.
  • Značka: Gaggia
  • Kód produktu: 201022
  • Tento produkt je nedostupný

Pripravte si kávu ako pravý barista!

Gaggia Classic Plus je štýlový pákový kávovar od renomovaného talianskeho výrobcu, ktorý očarí každého vášnivého kávičkára. Medzi jeho prednosti patria nadčasový, trendový dizajn, ľahká obsluha a v neposlednom rade záruka prípravy tej najlepšej kávy. Je ideálny pre domácnosti, kedže vyrobí maximálne 10 porcií espressa denne.

Gaggia Classic Plus nadväzuje na jeden z najpopulárnejších a najdlhšie vyrábaných pákových kávovarov na trhu, ktorý si za svoju existenciu prešiel viacerými inováciami a úpravami. Svojou kvalitou sa približuje k mnohonásobne drahším profesionálnym kávovarom.

Stroj pozostáva z vysokokvalitných materiálov. Jeho telo je perfektne opracované, robustné a zhotovené z leštenej nerezovej ocele. Správna starostlivosť (najmä čistenie a odvápňovanie) Vám umožňí tento kávovar používať 10 a viac rokov.

Je vybavený bojlerom, ktorý je rovnako ako telo vyrobený z nehrdzavejúcej ocele. Slúži na ohrievanie vody na kávu a produkciu pary.

Možno ho jednoducho ovládať pomocou troch nápadných tlačidiel. Jedno slúži na zapnutie/vypnutie stroja, druhé na zapnutie pary a tretie na spustenie prípravy espressa. Tlačidlá sú umiestnené na prednej časti kávovaru. Za zmienku stojí i to, že stroj má schopnosť prepnúť do úsporného režimu po 9 minútach od poslednej prípravy kávy a tým výrazne šetrí energiu.

Je kompatibilný so všetkými PODmi o priemere 44 mm značiek Cafepoint, Intenso, Lucaffé, Italcaffé, Illy, Molinari, atď.


Radosť z prípravy kávy

Ku kávovaru automaticky dostanete profesionálnu verzatilnú páku z pochrómovanej mosadze, ktorá Vám zaručí pravý baristický zážitok pri príprave kávy.


Plná chuť espressa

Pumpička pretláča horúcu vodu cez sitko s kávou o hodnote 15 bar, výsledkom čoho je dokonalá extrakcia arómy, chuti a ostatných organoleptických vlastností pomletých kávových zŕn.


Kompatibilita s PODmi

Súčasťou balenia okrem profesionálnej páky sú: sitko na prípravu kávy z E.S.E. PODu, sitko na prípravu jednej porcie a sitko na prípravu dvojitej porcie kávy. Všetky sú pretlakové, menej citlivé na správne pomletie či utlačenie, ale je možné si k nim objednať i profesionálne sitká na jednu a dve porcie.


Mliečna pena ako obláčik

Pomocou rotačnej parnej trysky pod názvom Panarello ľahko a rýchlo pripravíte úžasne jemnú mliečnu penu a nasadíte tak korunku lahodným kávovým špecialitám. Okrem toho vie zohriať aj vodu pre Váš čaj. Je vyrobená z plastu a jej obsluhu zvládne naozaj každý. Viac o príprave mliečnej peny sa môžete dozvedieť tu.


Viac informácií o pákovom kávovare sa môžete dozvedieť tu.


O výrobcovi pákových kávovarov Gaggia

Gaggia je talianska spoločnosť sídliaca v Miláne a zameraná na výrobu domácich a profesionálnych kávovarov, pričom na trhu pôsobí od roku 1948. Jej zakladateľ Achille Gaggia si už v roku 1938 nechal patentovať svoj vynález - inovatívny kávovar, ktorý naštartoval moderný spôsob prípravy espressa s bohatou krémou. Rok po založení predstavila firma svoje prvé kávovary pre kaviarne pod názvom Classic a neskôr aj pre domácnosti pod názvom Gilda. V súčasnosti patrí Gaggia medzi ikonické značky, a to vďaka krásnym, nadčasovým produktom inšpirovaných módou, prepracovaným dizajnom a kultúrou a prirodzenej túžbe Talianov pre la dolce vita.

Vlastnosti produktu Gaggia Classic Plus

Základné špecifikácie
Bojler Vyrobený z nerezovej ocele
Dĺžka kábla 0,8 m
Farba Strieborná, čierna
Hmotnosť 6 kg
Maximálna výška pohára 75 mm
Maximálny počet porcií na deň 5 - 10
Povrchový materiál Nerezová oceľ
Rozmery (Š x V x H) 230 x 380 x 240 mm
Tryska na paru / horúcu vodu Áno (1)
Funkcie
Príprava 2 šálok espressa naraz Áno
Technické špecifikácie
Napätie 230 V
Objem nádoby na vodu 2,1 l
Ovládanie Tlačidlové
Plocha na odloženie šálok Áno
Príkon 1050 W
Tlak pumpy 15 bar

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!