Zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", viac informácií tu

V súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania. Miesto osobného odberu, viac informácií tu

Gaggia New Classic

Pákový kávovar Gaggia New Classic pozostáva z vysokoakostných materiálov. Jeho telo je perfektne opracované, robustné a zhotovené z leštenej nerezovej ocele.
  • Značka: Gaggia
  • Kód produktu: 201078
  • 419,00€

Pripravte si kávu ako pravý barista!

Gaggia New Classic je štýlový pákový kávovar od renomovaného talianskeho výrobcu, ktorý očarí každého vášnivého kávičkára. Medzi jeho prednosti patria nadčasový, trendový dizajn v čierno-striebornom prevedení, ľahká obsluha a v neposlednom rade záruka prípravy tej najlepšej kávy. Je ideálny pre väčšie domácnosti či malé kancelárie, kedže vyrobí maximálne 25 porcií espressa denne.

Gaggia New Classic nadväzuje na jeden z najpopulárnejších a najdlhšie vyrábaných pákových kávovarov na trhu, ktorý si za svoju existenciu prešiel viacerými inováciami a úpravami. Svojou kvalitou sa približuje k mnohonásobne drahším profesionálnym kávovarom. Správna starostlivosť (najmä čistenie a odvápňovanie) Vám umožní tento stroj používať 10 a viac rokov.

Kávovar pozostáva z vysokoakostných materiálov. Jeho vylepšené telo je perfektne opracované, robustné a zhotovené z leštenej nerezovej ocele.

Je vybavený tradičným bojlerom Gaggia Classic, ktorý je rovnako ako telo vyrobený z nehrdzavejúcej ocele. Slúži na ohrievanie vody na kávu a produkciu pary. Okrem toho kávovar disponuje priehľadným zásobníkom na vodu o objeme až 2,1 litra. Množstvo vody je tak viditeľné voľným okom, čo uľahčuje jej dopĺňanie. Za zmienku stojí i to, že odkvapkávacia miska sa vyznačuje lepšou stabilitou.

Nová nerezová plocha určená na odloženie až 5 šálok ich zároveň aj vopred nahrieva, pretože káva chutí najviac vtedy, keď sa servíruje v horúcom stave. Iba tak sa môžu naplno rozvinúť jej aromatické vlastnosti.

Stroj možno jednoducho ovládať pomocou troch klasických spínačov so svetelnými indikátormi. Jeden slúži na zapnutie/vypnutie stroja, druhý na zapnutie pary a tretí na spustenie prípravy espressa. Spínače sa nachádzajú na prednej časti kávovaru.

Je kompatibilný so všetkými PODmi o priemere 44 mm značiek Cafepoint, Intenso, Lucaffé, Italcaffé, Illy, Molinari, atď.

Gaggia New Classic, to je synonymum prvotriednej kvality, spoľahlivosti a umenia prípravy dokonalej šálky kávy!


Radosť z prípravy kávy

Ku kávovaru automaticky dostanete profesionálnu páku z pochrómovanej mosadze, ktorá Vám zaručí pravý baristický zážitok pri príprave kávy. Je dekorovaná logom spoločnosti, písmenom "G".


Plná chuť espressa

Pumpička pretláča horúcu vodu cez sitko s kávou o hodnote 15 bar, výsledkom čoho je perfektná extrakcia arómy, chuti a ostatných organoleptických vlastností pomletých kávových zŕn. Vďaka tomu sa môžete tešiť na ozajstné talianske espresso s vrstvičkou autentickej "crema naturale".


Kompatibilita s PODmi

Súčasťou balenia okrem profesionálnej páky sú: 2 tradičné sitká (1 porcia/E.S.E. POD, 2 porcie) a 1 sitko Crema Perfetta (1 alebo 2 porcie).


Mliečna pena ako obláčik

Pomocou profesionálnej parnej trysky ľahko a rýchlo pripravíte úžasne jemnú mliečnu penu a nasadíte tak korunku lahodným kávovým špecialitám. Okrem toho vie zohriať aj vodu pre Váš čaj. Je vyrobená z nerezovej ocele a jej obsluhu zvládne naozaj každý. Viac o príprave mliečnej peny sa môžete dozvedieť tu.


Viac informácií o pákovom kávovare sa môžete dozvedieť tu.


O výrobcovi pákových kávovarov Gaggia

Gaggia je talianska spoločnosť sídliaca v Miláne a zameraná na výrobu domácich a profesionálnych kávovarov, pričom na trhu pôsobí od roku 1948. Jej zakladateľ Achille Gaggia si už v roku 1938 nechal patentovať svoj vynález - inovatívny kávovar, ktorý naštartoval moderný spôsob prípravy espressa s bohatou krémou. Rok po založení predstavila firma svoje prvé kávovary pre kaviarne pod názvom Classic a neskôr aj pre domácnosti pod názvom Gilda. V súčasnosti patrí Gaggia medzi ikonické značky, a to vďaka krásnym, nadčasovým produktom inšpirovaných módou, prepracovaným dizajnom a kultúrou a prirodzenej túžbe Talianov pre la dolce vita.

Vlastnosti produktu Gaggia New Classic

Základné špecifikácie
Bojler Vyrobený z nerezovej ocele
Farba Strieborná, čierna
Hmotnosť 7,265 kg
Magnetický ventil Áno
Maximálny počet porcií na deň 25
Povrchový materiál Nerezová oceľ
Rozmery (Š x V x H) 230 x 380 x 240 mm
Tryska na paru / horúcu vodu Áno (1)
Funkcie
Príprava 2 šálok espressa naraz Áno
Technické špecifikácie
Napätie 230 V
Objem nádoby na vodu 2,1 l
Ovládanie Tlačidlové
Plocha na odloženie šálok s aktívnym ohrevom Áno (na 5 šálok)
Príkon 1050 W
Tlak pumpy 15 bar

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!