Gran Gaggia De Luxe

Gran Gaggia Deluxe patrí medzi tzv. vstupné modely, ktorých úlohou je nechať kávičkárov vyskúšať si prípravu pravej kávy i v domácich podmienkach.
  • Značka: Gaggia
  • Kód produktu: 201023
  • Tento produkt je nedostupný

Naučte sa pripraviť si kvalitnú šálku espressa!

Kávovary zo série Gran od renomovaného talianskeho výrobcu Gaggia patria medzi tzv. vstupné modely, pretože ich úlohou je nechať kávičkárov vyskúšať si prípravu pravej kávy i v domácich podmienkach. Prostredníctvom nich si lahodné espresso či cappuccino môžu naservírovať aj absolútni začiatočníci. Ak rozmýšľate nad kúpou prvého pákového kávovaru, tak tento stroj Vám rozhodne odporúčame.

Gran Gaggia Deluxe je štýlový pákový kávovar, ktorý očarí každého kávičkového nadšenca. Medzi jeho prednosti patria nadčasový, trendový dizajn hranatých tvarov, ľahká obsluha a v neposlednom rade záruka prípravy tej najlepšej kávy. Je ideálny pre domácnosti, kedže vyrobí maximálne 10 porcií espressa denne.

Telo kávovaru je vyrobené z vysokokvalitných materiálov, a to z ABS plastu, ktorý možno unikátne tvarovať a zároveň disponuje teplovzdornými vlastnosťami a nerezovej ocele. Pochrómovaný predný panel dodáva stroju eleganciu, vďaka čomu spestrí každú modernú domácnosť.

Možno ho jednoducho ovládať pomocou tlačidiel, ktoré sa nachádzajú na prednej časti kávovaru. Súčasťou stroja je i hliníkový bojler slúžiaci na ohrievanie vody na kávu a produkciu pary. Nádoba na vodu sa dá manuálne vyberať a je kompatibilný s vodnými filtrami značky Brita.


Radosť z prípravy kávy

Ku kávovaru automaticky dostanete aj páku, ktorá Vám zaručí pravý baristický zážitok pri príprave kávy.


Plná chuť espressa

Pumpička pretláča horúcu vodu cez sitko s kávou o hodnote 15 bar, výsledkom čoho je dokonalá extrakcia arómy, chuti a ostatných organoleptických vlastností pomletých kávových zŕn.


Kompatibilný s PODmi

Súčasťou balenia okrem páky sú: sitko na prípravu kávy z E.S.E. PODu, sitko na prípravu jednej porcie a sitko na prípravu dvojitej porcie kávy. Všetky sú pretlakové, menej citlivé na správne pomletie či utlačenie, ale je možné si k nim objednať i profesionálne sitká na jednu a dve porcie. Stroj je kompatibilný so všetkými PODmi o priemere 44 mm značiek Cafepoint, Intenso, Lucaffé, Italcaffé, Illy, Molinari, atď.


Mliečna pena ako obláčik

Pomocou klasickej parnej trysky pod názvom Panarello ľahko a rýchlo pripravíte úžasne jemnú mliečnu penu a nasadíte tak korunku lahodným kávovým špecialitám. Okrem toho vie zohriať aj vodu pre Váš čaj. Je vyrobená z nerezovej ocele a jej obsluhu zvládne naozaj každý. Viac o príprave mliečnej peny sa môžete dozvedieť tu.


Zohriata šálka - základ kvalitného espressa

Vrchná časť kávovaru funguje ako odkladacia plocha pre šálky, ktorá ich zároveň aj ohrieva. Podávanie Vašej kávičky tak dotiahnete do dokonalosti!


Viac informácií o pákovom kávovare sa môžete dozvedieť tu.


O výrobcovi pákových kávovarov Gaggia

Gaggia je talianska spoločnosť sídliaca v Miláne a zameraná na výrobu domácich a profesionálnych kávovarov, pričom na trhu pôsobí od roku 1948. Jej zakladateľ Achille Gaggia si už v roku 1938 nechal patentovať svoj vynález - inovatívny kávovar, ktorý naštartoval moderný spôsob prípravy espressa s bohatou krémou. Rok po založení predstavila firma svoje prvé kávovary pre kaviarne pod názvom Classic a neskôr aj pre domácnosti pod názvom Gilda. V súčasnosti patrí Gaggia medzi ikonické značky, a to vďaka krásnym, nadčasovým produktom inšpirovaných módou, prepracovaným dizajnom a kultúrou a prirodzenej túžbe Talianov pre la dolce vita.

Vlastnosti produktu Gran Gaggia De Luxe

Základné špecifikácie
Bojler Vyrobený z hliníka
Farba Strieborná, čierna
Hmotnosť 4 kg
Materiál ABS plast a nerezová oceľ
Maximálna výška pohára 75 mm
Maximálny počet porcií na deň 5 - 10
Rozmery 200 x 265 x 297 mm
Tryska na paru / horúcu vodu Áno (1)
Vodný filter BRITA Kompatibilný
Funkcie
Príprava 2 šálok espressa naraz Áno
Technické špecifikácie
Napätie 230 V
Objem nádoby na vodu 1 l
Ovládanie Tlačidlové
Plocha na odloženie šálok s aktívnym ohrevom Áno
Príkon 950 W
Tlak pumpy 15 bar

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!