Zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", viac informácií tu

V súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania. Miesto osobného odberu, viac informácií tu

Hario MM-2 Ručný mlynček na kávu

Ručný mlynček na kávu Hario MM-2 neprehliadnete vďaka jeho krásnemu retro prevedeniu. Telo je robustné a vyrobené z dreva. Mlecie kamene sú z keramiky.
  • Značka: Hario
  • Kód produktu: 240077
  • 49,90€

Aby mletie kávy bolo vždy zážitkom!

Kvalitný ručný mlynček na kávu od špičkového japonského výrobcu Hario spája v sebe eleganciu a praktickosť. Vďaka svojmu atraktívnemu retro prevedeniu so zaoblenými hranami bude jedinečným doplnkom a pýchou domácnosti nejedného náročného kávičkára.

Telo mlynčeka je robustné a vyrobené z dreva. Do ľahko odnímateľnej nádobky, ktorá sa nachádza v spodnej časti mlynčeka, sa zmestí až 24 g mletej kávy. Zásobník na zrnkovú kávu z tmavej ocele možno prikryť plastovým vekom, ktorý bráni vypadávaniu kávových zŕn počas mletia. S ergonomickou rukoväťou sa jednoducho a pohodlne manipuluje, a to vďaka štýlovému drevenému úchytu.

Najväčšou prednosťou tohto mlynčeka sú keramické mlecie kamene, ktoré zaručujú konzistentné mletie, majú dlhú životnosť a ostrosť, nepodliehajú korózii a jednoducho sa čistia. Okrem toho sa počas mletia nezahrievajú, čím sa predchádza znehodnoteniu výslednej chuti kávy. V mlynčeku veľmi ľahko nastavíte hrúbku mletia. Uskutočníte ju pootočením ozubeného kolieska pod rukoväťou mlynčeka podľa toho, či momentálne potrebujete jemne namletú kávu na prípravu v džezve alebo hrubšie pomletú do moka kanvice alebo French pressu.

Vyrobené v Číne.

Viac informácií o vhodných spôsoboch mletia kávy sa môžete dozvedieť tu a tu.

O výrobcovi ručných mlynčekov Hario

Japonská spoločnosť Hario založená v roku 1921 v Tokiu je jedinou fabrikou v krajine, ktorá sa zameriava na dizajn a výrobu teplovzdorného skla. Pôvodne obchodovala s laboratórnym sklom určeným na vedecké účely, neskôr rozšírila svoj sortiment aj o produkty využívané v domácnosti. V súčasnosti spoločnosť ponúka na trh širokú škálu výrobkov potrebných nielen na prípravu kávy, čaju a ostatných nápojov, ale i na varenie. Okrem toho Hario dbá na ochranu životného prostredia a používa vysokokvalitné materiály, vďaka čomu sa jeho produkty vyznačujú bezpečnosťou a dlhou životnosťou.

Vlastnosti produktu Hario MM-2 Ručný mlynček na kávu

Základné špecifikácie
Farba Hnedá, čierna
Materiál Drevo, oceľ, polypropylén, keramika
Objem 24 g mletej kávy
Rozmery (Š x V x H) 160 x 185 x 100 mm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!