Home Moka Caldo Caffé čierny, 1 porcia

Kávovar Home Moka Caldo Caffé elegantnej čiernej farby určený na 1 šálku znamenitej kávy. Pripraví Vám silné a autentické espresso za pár minút.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • Značka: Home
  • Kód produktu: 203435
  • 19,90€

Tento moka kávovar slúži na prípravu 1 porcie znamenitého talianskeho espressa. Je určený všetkým tým, ktorí si chcú sami a v pokoji vychutnať začiatok nového dňa či prestávku počas práce voňavou šálkou kávy. Predstavuje symbol týchto vzácnych momentov. Je vyrobený z potravinárskej hliníkovej zliatiny, ergonomicky tvarovaná rukoväť z teplovzdorného plastu zaručuje pohodlnú manipuláciu. Vzhľad tejto moka kanvičky podčiarkuje tradičný osemuholníkový tvar pre nezabudnuteľný chuťový pôžitok a elegantná čierna farba. Kávovar Home Moka Caldo Caffé, to je potešenie z kávy, ktoré nikdy neskončí!

Hliníkový moka kávovar vie pripraviť silné a autentické espresso za pár minút. Má originálny osemuholníkový tvar kvôli rovnomernému šíreniu tepla, čím výrazne umocňuje arómu Vašej kávy.

Nie je vhodný na indukciu ani do umývačky riadu!

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií, pričom pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Veľkosti 1 porcie zodpovedá cca 0,5 dl vody / 7 g kávy. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak nebude sitko plné kávy, kávovar bude pracovať nesprávne a pripraví Vám nekvalitné espresso.

Viac o spôsobe prípravy kávy v moka kávovari sa môžete dozvedieť tu.

Vlastnosti produktu Home Moka Caldo Caffé čierny, 1 porcia

Základné špecifikácie
Farba Čierna
Materiál Potravinársky hliník, plast
Množstvo kávy 7 g
Objem 0,5 dl vody / 1 šálka kávy
Typ varnej dosky Plynová, elektrická, sklokeramická

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!