Home Moka Caldo Caffé čierny, 3 porcie

Kávovar Home Moka Caldo Caffé elegantnej čiernej farby určený na 3 šálky lahodného espressa. Zaručí Vám intenzívny chuťový pôžitok z kávy.
  • Značka: Home
  • Kód produktu: 203436
  • Tento produkt je nedostupný

Tento moka kávovar slúži na prípravu 3 porcií lahodného talianskeho espressa. Je venovaný všetkým tým, ktorí si chcú vychutnať začiatok nového dňa či prestávku počas práce voňavou šálkou kávy. Predstavuje symbol týchto vzácnych momentov. Je vyrobený z potravinárskej hliníkovej zliatiny, ergonomicky tvarovaná rukoväť z teplovzdorného plastu zaručuje pohodlnú manipuláciu. Vzhľad tejto moka kanvičky podčiarkuje tradičný osemuholníkový tvar pre intenzívny chuťový pôžitok a elegantná čierna farba. Kávovar Home Moka Caldo Caffé, to je potešenie z kávy, ktoré nikdy neskončí!

Hliníkový moka kávovar vie pripraviť silné a autentické espresso za pár minút. Má originálny osemuholníkový tvar kvôli rovnomernému šíreniu tepla, čím výrazne umocňuje arómu Vašej kávy.

Nie je vhodný na indukciu ani do umývačky riadu!

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií, pričom pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Veľkosti 1 porcie zodpovedá cca 0,5 dl vody / 7 g kávy. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak nebude sitko plné kávy, kávovar bude pracovať nesprávne a pripraví Vám nekvalitné espresso.

Viac o spôsobe prípravy kávy v moka kávovari sa môžete dozvedieť tu.

Vlastnosti produktu Home Moka Caldo Caffé čierny, 3 porcie

Základné špecifikácie
Farba Čierna
Materiál Potravinársky hliník, plast
Množstvo kávy 21 g
Objem 1,5 dl vody / 3 šálky kávy
Typ varnej dosky Plynová, elektrická, sklokeramická

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!