Home Mini, ISOMAC

Tento šikovný elektrický mlynček na kávu od talianskeho výrobcu Isomac je ideálny najmä pre domácnosti. Mlecí mechanizmus má vyrobený z nerezovej ocele.
  • Značka: Isomac
  • Kód produktu: 240002
  • Tento produkt je nedostupný

Tento malý a šikovný elektrický mlynček na kávu od špičkového výrobcu Isomac je ideálny najmä pre domácnosti, no možno ho použiť aj v kaviarni ako sekundárny mlynček.

Prístroj pozostáva výlučne z vysokokvalitných materiálov a komponentov. Telo je vyrobené z nerezovej ocele a mlecí mechanizmus z kalenej ocele. Ten zaručuje profesionálne mletie kávových zŕn, ktoré sa dá nastaviť. Kónické mlecie kamene majú priemer 38 mm.

Do priehľadného zásobníka s plastovým vekom sa zmestí až 250 g zrnkovej kávy. Mlynček dávkuje mletú kávu na espresso priamo do páky kávovaru stlačením čierneho tlačidla nachádzajúceho sa na prednom paneli mlynčeka.

Viac informácií o vhodných spôsoboch mletia kávy sa môžete dozvedieť tu.

O výrobcovi mlynčekov na kávu Isomac

Isomac je talianska spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, ktorú v roku 1977 založil Giovanni Fontana. Keďže sa firma zameriava na dizajn a výrobu domácich i profesionálnych pákových kávovarov, ich doplnkov a elektrických mlynčekov na kávu, dokáže splniť požiadavky najlepších kaviarní a náročných kávičkových pôžitkárov. Stroje sa zhotovujú výlučne z vysokokvalitných materiálov ako nerezová oceľ, meď a mosadz a následne dôkladne testujú tímom špecializovaných odborníkov. Isomac, to je symfónia spoľahlivosti, precíznosti a pohodlia!

Vlastnosti produktu Home Mini, ISOMAC

Základné špecifikácie
Farba Biela
Hmotnosť 3 kg
Materiál Oceľ, plast
Rozmery (Š x V x H) 110 x 290 x 200 mm
Funkcie
Nastaviteľný stupeň pomletia Áno
Technické špecifikácie
Mlynček na kávu Kužeľový
Napätie 230 V / 115 V
Príkon 100 W
Zásobník na zrnkovú kávu Áno (s kapacitou 250 g)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!