Italcaffé Aroma Espresso 2kg+1kg, zrnková káva

Iba teraz dostanete pri kúpe 2kg zrnkovej kávy Italcaffé Aroma Espresso ďalší 1kg rovnakej kávy GRÁTIS! Vyznačuje sa intenzívnou, vyváženou chuťou.
  • Značka: Italcaffé
  • Kód produktu: X100345
  • Tento produkt je nedostupný

Iba teraz dostanete pri kúpe 2kg kávy Italcaffé Aroma Espresso ďalší 1kg rovnakej kávy GRÁTIS!

Akciová ponuka platí len pre nákup na e-shope www.cafepoint.sk do vypredania zásob!

  • Pražená zrnková káva
  • Zmes Arabiky (20%) a Robusty (80%)
  • Hmotnosť balenia: 3 kg
  • Káva určená pre pákové a automatické kávovary

Charakteristika kávy Italcaffé Aroma Espresso

Stredne pražená zrnková káva Italcaffé Aroma Espresso je vhodná najmä do kancelárie. Jedná sa o harmonickú zmes odrôd Arabiky a Robusty a vyznačuje sa intenzívnou, vyváženou chuťou, nízkou aciditou, plným telom a bohatou arómou. Je ideálna predovšetkým na prípravu talianskeho espressa.

Viac informácií o talianskych kávových zmesiach sa môžete dozvedieť tu.

O pražiarovi kávy Italcaffé Aroma Espresso

Italcaffé je spoločnosť zameraná na praženie, distribúciu a predaj kávy sídliaca v severnej časti Talianska, v okolí mesta La Spezia. Bola založená v roku 1969 a začínala ako tradičná rodinná pražiareň. V súčasnosti vyváža kávu až do 30-tich krajín sveta a preto je populárnou značkou nielen v Taliansku. Využívaním najpokročilejších technológií pri pražení kávy Italcaffé zaručuje 100%-nú kvalitu svojich výrobkov a ponúka zákazníkom kávu, ktorá si uchováva všetky chuťové vlastnosti, potrebné pre vychutnanie si pravého talianskeho espressa. Okrem toho prináša na trh hlavne širokú škálu rôznych vynikajúcich kávových zmesí, ktoré sú zložené len z veľkých a precízne vyberaných kávových zŕn. Italcaffé, to je záruka najvyššej kvality a spokojnosti! Viac o spoločnosti Italcaffé sa môžete dozvedieť tu.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!