Italcaffé Brasil 100% Arabica, 18x7g v PODoch

Italcaffé Brasil 100% Arabica balená v PODoch je sladká a vyvážená káva, u ktorej v dochuti možno rozpoznať tóny čokolády a pražených arašidov.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • 6,99€
  • Pražená mletá káva samostatne balená do papierových filtrov (PODušiek)
  • Odrodová 100% Arabika z Brazílie
  • Obsah balenia: 18 PODov
  • Hmotnosť 1 PODu: 7 g
  • Priemer PODu: 44 mm
  • PODy určené pre pákové kávovary

Charakteristika kávy Italcaffé Brasil 100% Arabica v PODoch

Pražená mletá káva Italcaffé Brasil 100% Arabica balená v PODoch pochádza z Brazílie, ktorá je neohrozeným lídrom v pestovaní kávy. Ročne sa jej tu vypestuje takmer 3 milióny ton, čo tvorí tretinu svetovej kávovej produkcie. Italcaffé Brasil 100% Arabica je sladká a vyvážená káva, ktorá sa vyznačuje stredným telom a strednou aciditou s tónmi sladu, kakaa a obilnín. V dochuti možno rozpoznať tóny čokolády a pražených arašidov. Ako stvorená pre to najlepšie espresso!

O pražiarovi kávy Italcaffé Brasil 100% Arabica v PODoch

Italcaffé je spoločnosť zameraná na praženie, distribúciu a predaj kávy sídliaca v severnej časti Talianska, v okolí mesta La Spezia. Bola založená v roku 1969 a začínala ako tradičná rodinná pražiareň. V súčasnosti vyváža kávu až do 30-tich krajín sveta a preto je populárnou značkou nielen v Taliansku. Využívaním najpokročilejších technológií pri pražení kávy Italcaffé zaručuje 100%-nú kvalitu svojich výrobkov a ponúka zákazníkom kávu, ktorá si uchováva všetky chuťové vlastnosti, potrebné pre vychutnanie si pravého talianskeho espressa. Okrem toho prináša na trh hlavne širokú škálu rôznych vynikajúcich kávových zmesí, ktoré sú zložené len z veľkých a precízne vyberaných kávových zŕn. Italcaffé, to je záruka najvyššej kvality a spokojnosti! Viac o spoločnosti Italcaffé sa môžete dozvedieť tu.

Kávový POD od Italcaffé je samostatne balená porcia čerstvo upraženej kávy v papierovom obale o celkovej hmotnosti 7 g. Tento POD zaručuje zachovanie arómy, chuti a kvality kávy po dlhý čas. Odporúčame ho pripravovať na pákovom kávovare.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!