Italcaffé Gusto & Aroma 2kg+1kg, zrnková káva

Iba teraz dostanete pri kúpe 2kg zrnkovej kávy Italcaffé Gusto & Aroma ďalší 1kg rovnakej kávy GRÁTIS! Vyznačuje sa výraznou, jemne korenistou chuťou.
  • Značka: Italcaffé
  • Kód produktu: X100347
  • Tento produkt je nedostupný

Iba teraz dostanete pri kúpe 2kg kávy Italcaffé Gusto & Aroma ďalší 1kg rovnakej kávy GRÁTIS!

  • Pražená zrnková káva
  • Zmes Arabiky (60%) a Robusty (40%)
  • Hmotnosť balenia: 3 kg
  • Káva určená pre pákové a automatické kávovary

Charakteristika kávy Italcaffé Gusto & Aroma

Stredne pražená zrnková káva Italcaffé Gusto & Aroma sa vyznačuje výraznou, jemne korenistou chuťou, bohatou krémou a intenzívnou arómou. Hodí sa na prípravu klasického espressa, no vďaka vyššiemu obsahu kofeínu môže poslúžiť aj ako základ pre väčšie kávové nápoje v kombinácii s mliekom.

Viac informácii o talianskych kávových zmesiach sa môžete dozvedieť tu.

O pražiarovi kávy Italcaffé Gusto & Aroma

Italcaffé je spoločnosť zameraná na praženie, distribúciu a predaj kávy sídliaca v severnej časti Talianska, v okolí mesta La Spezia. Bola založená v roku 1969 a začínala ako tradičná rodinná pražiareň. V súčasnosti vyváža kávu až do 30-tich krajín sveta a preto je populárnou značkou nielen v Taliansku. Využívaním najpokročilejších technológií pri pražení kávy Italcaffé zaručuje 100%-nú kvalitu svojich výrobkov a ponúka zákazníkom kávu, ktorá si uchováva všetky chuťové vlastnosti, potrebné pre vychutnanie si pravého talianskeho espressa. Okrem toho prináša na trh hlavne širokú škálu rôznych vynikajúcich kávových zmesí, ktoré sú zložené len z veľkých a precízne vyberaných kávových zŕn. Italcaffé, to je záruka najvyššej kvality a spokojnosti! Viac o spoločnosti Italcaffé sa môžete dozvedieť tu.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!