Italcaffé Oro Bar 250g, zrno

Italcaffé Oro Bar je prestížna kávová zmes namiešaná podľa receptov určených pre najlepšie talianske kaviarne a bary. Má príjemnú arómu a čokoládovú chuť.
  • Značka: Italcaffé
  • Kód produktu: 102002
  • Tento produkt je nedostupný
  • Pražená zrnková káva
  • Zmes Arabiky (70%) a Robusty (30%)
  • Hmotnosť balenia: 250 g
  • Káva určená pre pákové a automatické kávovary

Charakteristika kávy Italcaffé Oro Bar

Stredne pražená zrnková káva Italcaffé Oro Bar je prestížna kávová zmes namiešaná podľa receptov určených pre najlepšie talianske kaviarne a bary, pričom je prispôsobená na prípravu toho najkvalitnejšieho espressa v domácnostiach. V šálke je charakteristická plnou, vyváženou, čokoládovou chuťou s nízkou aciditou, príjemnou arómou a orieškovou krémou.

Viac informácií o talianskych kávových zmesiach sa môžete dozvedieť tu.

O pražiarovi kávy Italcaffé Oro Bar

Italcaffé je spoločnosť zameraná na praženie, distribúciu a predaj kávy sídliaca v severnej časti Talianska, v okolí mesta La Spezia. Bola založená v roku 1969 a začínala ako tradičná rodinná pražiareň. V súčasnosti vyváža kávu až do 30-tich krajín sveta a preto je populárnou značkou nielen v Taliansku. Využívaním najpokročilejších technológií pri pražení kávy Italcaffé zaručuje 100%-nú kvalitu svojich výrobkov a ponúka zákazníkom kávu, ktorá si uchováva všetky chuťové vlastnosti, potrebné pre vychutnanie si pravého talianskeho espressa. Okrem toho prináša na trh hlavne širokú škálu rôznych vynikajúcich kávových zmesí, ktoré sú zložené len z veľkých a precízne vyberaných kávových zŕn. Italcaffé, to je záruka najvyššej kvality a spokojnosti! Viac o spoločnosti Italcaffé sa môžete dozvedieť tu.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!