Zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", viac informácií tu

V súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania. Miesto osobného odberu, viac informácií tu

Italcaffé Colombia 100% Arabica, 7g v POD

Italcaffé Colombia 100% Arabica balená v PODe je odrodová káva pochádzajúca z Kolumbie. Jej chuť je príjemne sladká, s ľahkým aromatickým telom.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • 0,39€
  • Pražená mletá káva samostatne balená do papierového filtra (PODušky)
  • Odrodová 100% Arabika z Kolumbie
  • Obsah balenia: 1 POD
  • Hmotnosť 1 PODu: 7 g
  • Priemer PODu: 44 mm
  • POD určený pre pákové kávovary

Charakteristika kávy Italcaffé Colombia 100% Arabica v PODe

Pražená mletá káva Italcaffé Colombia 100% Arabica balená v PODe pochádza z Kolumbie, kde sa vypestuje takmer 12% celosvetovej produkcie kávy a krajina tak patrí medzi jej najvýznamnejších producentov. Italcaffé Colombia 100% Arabica pozostáva zo starostlivo vyberaných Supremo zŕn (rovnomerne veľkých kávových zŕn najvyššej kvality) z regiónu Medellin. Vyznačuje sa orieškovou krémou, stredným telom a miernou aciditou s tónmi kandizovaného citrusového ovocia, zrelých sliviek a sušených datlí. V dochuti možno cítiť náznaky tmavého kakaa a hrozienok. Káva ako stvorená pre to najlepšie espresso!

O pražiarovi kávy Italcaffé Colombia 100% Arabica v PODe

Italcaffé je spoločnosť zameraná na praženie, distribúciu a predaj kávy sídliaca v severnej časti Talianska, v okolí mesta La Spezia. Bola založená v roku 1969 a začínala ako tradičná rodinná pražiareň. V súčasnosti vyváža kávu až do 30-tich krajín sveta a preto je populárnou značkou nielen v Taliansku. Využívaním najpokročilejších technológií pri pražení kávy Italcaffé zaručuje 100%-nú kvalitu svojich výrobkov a ponúka zákazníkom kávu, ktorá si uchováva všetky chuťové vlastnosti, potrebné pre vychutnanie si pravého talianskeho espressa. Okrem toho prináša na trh hlavne širokú škálu rôznych vynikajúcich kávových zmesí, ktoré sú zložené len z veľkých a precízne vyberaných kávových zŕn. Italcaffé, to je záruka najvyššej kvality a spokojnosti! Viac o spoločnosti Italcaffé sa môžete dozvedieť tu.

Kávový POD od Italcaffé je samostatne balená porcia čerstvo upraženej kávy v papierovom obale o celkovej hmotnosti 7 g. Tento POD zaručuje zachovanie arómy, chuti a kvality kávy po dlhý čas. Odporúčame ho pripravovať na pákovom kávovare.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!