Italcaffé single origin Costa Rica, 250g zrno

Pražená zrnková káva Italcaffé Single Origin Costa Rica sa vyznačuje kvalitnou, výraznou arómou a stredným telom. Je jemne acidná s tónmi sladkých citrusov.
  • Značka: Italcaffé
  • Kód produktu: 102322
  • Tento produkt je nedostupný

Charakteristika kávy Italcaffé Single Origin Costa Rica

Pražená zrnková káva Italcaffé Single Origin Costa Rica je odrodová 100% Arabika z Kostariky, kde sa pestuje v hornatom regióne Tarrazu. Vyznačuje sa kvalitnou, výraznou arómou a stredným telom. Jemná acidita nesie tóny sladkých citrusov, ktoré sú v dochuti obohatené o náznaky tmavého kakaa a korenia.

O pražiarovi kávy Italcaffé Single Origin Costa Rica

Italcaffé je spoločnosť zameraná na praženie, distribúciu a predaj kávy sídliaca v severnej časti Talianska, v okolí mesta La Spezia. Bola založená v roku 1969 a začínala ako tradičná rodinná pražiareň. V súčasnosti vyváža kávu až do 30-tich krajín sveta a preto je populárnou značkou nielen v Taliansku. Využívaním najpokročilejších technológií pri pražení kávy Italcaffé zaručuje 100%-nú kvalitu svojich výrobkov a ponúka zákazníkom kávu, ktorá si uchováva všetky chuťové vlastnosti, potrebné pre vychutnanie si pravého talianskeho espressa. Okrem toho prináša na trh hlavne širokú škálu rôznych vynikajúcich kávových zmesí, ktoré sú zložené len z veľkých a precízne vyberaných kávových zŕn. Italcaffé, to je záruka najvyššej kvality a spokojnosti! Viac o spoločnosti Italcaffé sa môžete dozvedieť tu.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!