Vážení zákazníci,
v súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania súčasného stavu. Rovnako je uzavretá prevádzka Cafepoint na Žilinskej ulici, ktorá pre internetový obchod obsluhovala zákazníkov s osobnými odbermi. Miesto osobného odberu je presunuté do centrálneho skladu na Račianskej ulici č. 66 v Bratislave v čase od 9:00 do 16:00. Pri osobnom odbere nie je možná platba v hotovosti a kartou. Pri osobnom odbere tovaru je potrebné zvoliť online platbu kartou, alebo platbou pomocou predfaktúry.
Váš tím Cafepoint

Vážení zákazníci,
zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", v pracovné dni, pre mesto Bratislava. Pri využití donáškovej služby je nutná online platba. Donášková služba je bezplatná.

Jeeves & Jericho Bylinkový čaj Mojito Mint, 15ks

Jeeves & Jericho Bylinkový čaj Mojito Mint je exkluzívna zmes mäty, citrónovej trávy a rôznych kvetov. Vyznačuje sa ľahkou, čerstvou chuťou.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • 7,99€

Výnimočný pôžitok ukrytý v šálke čaju

Bylinkový čaj v pyramídových vreckách*. Exkluzívna zmes mäty, citrónovej trávy a rôznych kvetov.

Sladkastá chuť tradičnej mäty a osviežujúca aróma citrónovej trávy sa prelína s voňavými kvetmi limetky, nechtíka, nevädze a safloru, ktoré dodávajú tejto zmesi krásne, sýte farby. Vďaka tomu sa čaj vyznačuje ľahkou, čerstvou chuťou. Chutí skvelo ako horúci či ľadový nápoj.

Zloženie: kvety mäty (60%), citrónová tráva, kvety limetky a nechtíka, lupene nevädze poľnej, sušené kvety safloru. Čaj neobsahuje kofeín. Zodpovedne vyberané v rôznych krajinách.

Hmotnosť balenia: 30 g. Počet pyramídových vrecúšok: 15. Hmotnosť 1 pyramídového vrecúška: 2 g. Miešané a balené vo Veľkej Británii.

Návod na prípravu: vložte 1 čajové vrecúško do šálky, zalejte vriacou vodou a nechajte lúhovať 3-5 minút.

* pyramídové čajové vrecká neobsahujú plasty a sú 100% biodegradovateľné. Zaručujú plnohodnotné vylúhovanie čaju, vďaka čomu nápoj nestráca na kvalite a je porovnateľný s akýmkoľvek prémiovým sypaným čajom.

O výrobcovi čajov Jeeves & Jericho

Jeeves & Jericho je mladá nezávislá britská remeselnícka čajová spoločnosť so sídlom v známom meste Oxford, ktorej poslaním je sprístupniť výtvarné umenie výroby čaju každému. Inšpiruje ju nielen samotný čaj, ale predovšetkým jeho príbeh od bohatej a fascinujúcej histórie po širokú škálu metód zberu a spracovania. Základným kameňom tejto firmy je zabezpečenie sociálne- a enviromentálne-etického priemyslu, čo sa snažia dosiahnuť spravodlivými cenami voči poľnohospodárom a zberačom čaju.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!