Vážení zákazníci,
v súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania súčasného stavu. Rovnako je uzavretá prevádzka Cafepoint na Žilinskej ulici, ktorá pre internetový obchod obsluhovala zákazníkov s osobnými odbermi. Miesto osobného odberu je presunuté do centrálneho skladu na Račianskej ulici č. 66 v Bratislave v čase od 9:00 do 16:00. Pri osobnom odbere nie je možná platba v hotovosti a kartou. Pri osobnom odbere tovaru je potrebné zvoliť online platbu kartou, alebo platbou pomocou predfaktúry.
Váš tím Cafepoint

Vážení zákazníci,
zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", v pracovné dni, pre mesto Bratislava. Pri využití donáškovej služby je nutná online platba. Donášková služba je bezplatná.

Jeeves & Jericho Ovocný čaj Red Berry Burst, 15ks

Jeeves & Jericho Ovocný čaj Red Berry Burst je exkluzívna zmes kúskov jablka, ibišteka, šípok a červeného bobuľového ovocia. Má intenzívnu ovocnú chuť.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • 7,99€

Výnimočný pôžitok ukrytý v šálke čaju

Ovocný čaj v pyramídových vreckách*. Exkluzívna zmes kúskov jablka, ibišteka, šípok a červeného bobuľového ovocia.

Sladké kúsky jablka a kyslastá chuť ibišteka sa harmonicky snúbi s osviežujúcimi šípkami, pričom dokonalosť tejto zmesi uzatvárajú šťavnaté kúsky jahôd, červených ríbezlí a malín. Vďaka tomu sa čaj pýši plnou a intenzívnou ovocnou chuťou so sladkými tónmi a jemnou ostrosťou a bohatou paletou farieb. Chutí skvelo ako horúci či ľadový nápoj.

Zloženie: kúsky jablka, kvety ibišteka, šípky, prírodné arómy, kúsky jahôd (2%), červené ríbezle (2%) a maliny (2%). Čaj neobsahuje kofeín. Zodpovedne vyberané v rôznych krajinách.

Hmotnosť balenia: 45 g. Počet pyramídových vrecúšok: 15. Hmotnosť 1 pyramídového vrecúška: 3 g. Miešané a balené vo Veľkej Británii.

Návod na prípravu: vložte 1 čajové vrecúško do šálky, zalejte vriacou vodou a nechajte lúhovať 3-5 minút. Na prípravu ľadového čaju použite 1 čajové vrecúško na 100 ml filtrovanej alebo osladenej vody a nechajte lúhovať v chladničke 4-6 hodín.

* pyramídové čajové vrecká neobsahujú plasty a sú 100% biodegradovateľné. Zaručujú plnohodnotné vylúhovanie čaju, vďaka čomu nápoj nestráca na kvalite a je porovnateľný s akýmkoľvek prémiovým sypaným čajom.

O výrobcovi čajov Jeeves & Jericho

Jeeves & Jericho je mladá nezávislá britská remeselnícka čajová spoločnosť so sídlom v známom meste Oxford, ktorej poslaním je sprístupniť výtvarné umenie výroby čaju každému. Inšpiruje ju nielen samotný čaj, ale predovšetkým jeho príbeh od bohatej a fascinujúcej histórie po širokú škálu metód zberu a spracovania. Základným kameňom tejto firmy je zabezpečenie sociálne- a enviromentálne-etického priemyslu, čo sa snažia dosiahnuť spravodlivými cenami voči poľnohospodárom a zberačom čaju.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!