Zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", viac informácií tu

V súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania. Miesto osobného odberu, viac informácií tu

Julius Meinl Nespresso Espresso Crema, kapsule 10x5g

Pražená mletá káva Julius Meinl Espresso Crema pre Nespresso v šálke ponúka korenistú, plnú arómu a veľmi bohatú, zamatovú krému intenzívnej orieškovej farby.
  • Značka: Julius Meinl
  • Kód produktu: 172125
  • Tento produkt je nedostupný
  • Pražená mletá káva v kapsuliach
  • Zmes Arabiky a Robusty
  • Obsah balenia: 10 kapsúl
  • Hmotnosť 1 kapsule: 5,3 g
  • Odporúčaný objem kávy v šálke: 40 ml
  • Kapsule určené pre systém kávovarov Nespresso od koncernu Nestlé - 100% kompatibilné

Charakteristika kávy Julius Meinl Espresso Crema pre Nespresso

Tmavo pražená mletá káva Julius Meinl Espresso Crema určená pre systém Nespresso je perfektne vyvážená kávová zmes, ktorá pozostáva z top kvalitných odrôd Arabiky z Nikarague a Južnej Ameriky a ázijskej Robusty. V šálke ponúka korenistú, plnú arómu a veľmi bohatú, zamatovú krému intenzívnej orieškovej farby. Chuť má harmonickú a jemnú s dlhotrvajúcou dochuťou. Káva je ihneď po zomletí vákuovo uzatvorená do plastovej kapsule tak, aby si dokázala zachovať svoju chuť, arómu a kvalitu až do momentu použitia.

O pražiarovi kávy Julius Meinl Espresso Crema pre Nespresso

Julius Meinl je úspešná rakúska spoločnosť zameraná na obchodovanie s kávou a čajom. Bola založená v roku 1862 vo Viedni a začínala ako malá rodinná firma. V súčasnosti však pôsobí už vo viac ako 70-tich krajinách sveta a stala sa veľmi žiadanou značkou medzi veľkým počtom kávičkárov. Reprezentuje ju predovšetkým kultové logo zobrazujúce muža s červenou pokrývkou hlavy pod názvom fez. Vďaka tomu, že Julius Meinl patrí medzi najstaršie pražiarne kávy na svete a dôkladne dbá na tradície, odbornosť a vysokú kvalitu, ponúka výlučne exkluzívne kávy s podmanivou arómou a výnimočnou chuťou. Zároveň sa zapája do ochrany životného prostredia a je členom takých organizácií ako Fairtrade, UTZ či Organic/Bio. Každá šálka kávy od Julius Meinl Vám tak prináša jedinečnú inšpiráciu na každý deň.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!