Julius Meinl Nespresso Lungo Classico, kapsule 10x5g

Mletá káva Julius Meinl Lungo Classico pre Nespresso je zmes 100%-nej Arabiky z Brazílie a Kolumbie. V šálke vyniká sviežou ovocnou arómou a jemnou krémou.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • 3,99€
  • Pražená mletá káva v kapsuliach
  • Zmes 100% Arabiky
  • Obsah balenia: 10 kapsúl
  • Hmotnosť 1 kapsule: 5,5 g
  • Odporúčaný objem kávy v šálke: 110 ml
  • Kapsule určené pre systém kávovarov Nespresso od koncernu Nestlé - 100% kompatibilné

Charakteristika kávy Julius Meinl Lungo Classico pre Nespresso

Tmavo pražená mletá káva Julius Meinl Lungo Classico určená pre systém Nespresso je vynikajúca kávová zmes 100%-nej Arabiky pochádzajúcej z Brazíie a Kolumbie. V šálke vyniká sviežou ovocnou arómou a svetlou, jemnou krémou, pričom má dobre vyváženú, sladko-kyslú chuť. Káva je ihneď po zomletí vákuovo uzatvorená do plastovej kapsule tak, aby si dokázala zachovať svoju chuť, arómu a kvalitu až do momentu použitia.

O pražiarovi kávy Julius Meinl Lungo Classico pre Nespresso

Julius Meinl je úspešná rakúska spoločnosť zameraná na obchodovanie s kávou a čajom. Bola založená v roku 1862 vo Viedni a začínala ako malá rodinná firma. V súčasnosti však pôsobí už vo viac ako 70-tich krajinách sveta a stala sa veľmi žiadanou značkou medzi veľkým počtom kávičkárov. Reprezentuje ju predovšetkým kultové logo zobrazujúce muža s červenou pokrývkou hlavy pod názvom fez. Vďaka tomu, že Julius Meinl patrí medzi najstaršie pražiarne kávy na svete a dôkladne dbá na tradície, odbornosť a vysokú kvalitu, ponúka výlučne exkluzívne kávy s podmanivou arómou a výnimočnou chuťou. Zároveň sa zapája do ochrany životného prostredia a je členom takých organizácií ako Fairtrade, UTZ či Organic/Bio. Každá šálka kávy od Julius Meinl Vám tak prináša jedinečnú inšpiráciu na každý deň.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!