Julius Meinl Nespresso Ristretto Intenso, kapsule 10x5g

Mletá káva Julius Meinl Ristretto Intenso pre Nespresso sa v šálke vyznačuje výraznou, prenikavou arómou a zamatovou, perzistentnou krémou. Má silnú chuť.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • 3,99€
  • Pražená mletá káva v kapsuliach
  • Zmes Arabiky a Robusty
  • Obsah balenia: 10 kapsúl
  • Hmotnosť 1 kapsule: 5,3 g
  • Odporúčaný objem kávy v šálke: 25 ml
  • Kapsule určené pre systém kávovarov Nespresso od koncernu Nestlé - 100% kompatibilné

Charakteristika kávy Julius Meinl Ristretto Intenso pre Nespresso

Tmavo pražená mletá káva Julius Meinl Ristretto Intenso určená pre systém Nespresso pozostáva z prémiových kávových odrôd Arabiky z Latinskej Ameriky a východnej Afriky, pričom je navyše obohatená o štipku najlepšej ázijskej Robusty. V šálke sa vyznačuje veľmi výraznou, prenikavou arómou a zamatovou, perzistentnou krémou. Má silnú chuť s plným telom a intenzívnou dochuťou, v ktorej možno cítiť bohatú kvetinovú aciditu. Káva je ihneď po zomletí vákuovo uzatvorená do plastovej kapsule tak, aby si dokázala zachovať svoju chuť, arómu a kvalitu až do momentu použitia.

O pražiarovi kávy Julius Meinl Ristretto Intenso pre Nespresso

Julius Meinl je úspešná rakúska spoločnosť zameraná na obchodovanie s kávou a čajom. Bola založená v roku 1862 vo Viedni a začínala ako malá rodinná firma. V súčasnosti však pôsobí už vo viac ako 70-tich krajinách sveta a stala sa veľmi žiadanou značkou medzi veľkým počtom kávičkárov. Reprezentuje ju predovšetkým kultové logo zobrazujúce muža s červenou pokrývkou hlavy pod názvom fez. Vďaka tomu, že Julius Meinl patrí medzi najstaršie pražiarne kávy na svete a dôkladne dbá na tradície, odbornosť a vysokú kvalitu, ponúka výlučne exkluzívne kávy s podmanivou arómou a výnimočnou chuťou. Zároveň sa zapája do ochrany životného prostredia a je členom takých organizácií ako Fairtrade, UTZ či Organic/Bio. Každá šálka kávy od Julius Meinl Vám tak prináša jedinečnú inšpiráciu na každý deň.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!