JURA D6 Platina

+ 1,5kg rôznej zrnkovej kávy a 4 šálky na cappuccino GRÁTIS!
Automatický kávovar JURA D6 Platina dokáže vykúzliť až 7 rôznych nápojov. Je vybavený systémom Easy Cappuccino, ktorý zaručí prípravu jemnej mliečnej peny.
NAVYŠE Darček Darček
SKLADOM 1ks
Nájdete aj Darček v predajni
 • Značka: Jura
 • Kód produktu: 202126
 • 749,00€

Pri kúpe tohto stroja dostanete teraz od nás darček - 1,5kg rôznej zrnkovej kávy a 4 šálky na cappuccino:

Benefit - darček ku kávovaru platí iba obmedzenú dobu pre nákup na e-shope cafepoint.sk a v predajniach Cafepointu! Ponuka neplatí v predajniach Cafepointu v prípade, ak je cena produktu nižšia ako na e-shope cafepoint.sk!


JURA D6 je automatický kávovar renomovaného švajčiarskeho výrobcu. Pýši sa elegantným dizajnom, ľahkou obsluhou a pokročilými technológiami, ktoré zaručujú prípravu tej najlepšej kávy. Nadchne predovšetkým vášnivých milovníkov cappuccina či espressa, pričom je ideálny najmä pre domácnosti.

JURA D6 disponuje hneď viacerými jedinečnými vlastnosťami a funkciami akými sú napríklad príprava cappuccina po jedinom otočení ovládača, Systém pulzného extrakčného procesu (P.E.P.®), Inteligentný predlúhovací Aroma systém (I.P.B.A.S.©), výškovo nastaviteľný výpust na kávu, príprava 2 šálok kávy/espressa naraz, Inteligentný vodný systém (I.W.S.®) či vysokokvalitný mlynček Aroma G2. Ovládanie tohto stroja bude hračkou vďaka intuitívnemu integrovanému textovému displeju a ergonomicky tvarovanému otočnému ovládaču. Kávovar dokáže vykúzliť až 7 rôznych nápojov, pričom je vybavený unikátnym systémom Easy Cappuccino, ktorý Vám zaručí prípravu tej najjemnejšej mliečnej peny. A aby toho nebolo málo, JURA D6 má atraktívne čierno-platinové prevedenie, vďaka čomu sa rýchlo stane stredobodom pozornosti každej modernej domácnosti.

JURA D6 Platina - to je cappuccino ako od ozajstného baristu!

* Zobrazená nádoba na mlieko nie je súčasťou balenia kávovaru!


Káva ako v kaviarni

Kávovar zaručuje prípravu vždy perfektnej šálky kávy vďaka dvom pokrokovým technológiam. Prvou je P.E.P.®, čiže Pulzný extrakčný proces, na vývoji ktorého sa JURA inšpirovala postupmi tých najlepších baristov. Výsledkom je revolučný systém optimalizujúci čas lúhovania, vďaka čomu bude docielená potrebná aróma a intenzita pri všetkých druhoch nápojov. Druhou technológiou je I.P.B.A.S.©, čiže Inteligentný predlúhovací Aroma systém, ktorý pred samotným procesom lúhovania kávu najprv navlhčí. Navyše, kávovar je vybavený inovatívnym mlynčekom Aroma G2 vyznačujúci sa šetrným a rýchlym mletím kávových zŕn pre ešte väčší pôžitok z kávy.


Ovládanie prepracované do detailov

Navigácia a ovládanie kávovaru JURA D6 sa stane zábavou vďaka integrovanému textovému displeju a ergonomicky tvarovanému otočnému ovládaču. Stroj dokáže vyčarovať až 3 základné kávové nápoje: espresso, klasickú čiernu kávu a cappuccino, pričom príprava horúcej vody na čaj a jemnej mliečnej peny alebo 2 šálok kávy/espressa naraz sú samozrejmosťou. Okrem toho má JURA D6 integrované programy pre prepláchnutie, čistenie a odvápňovanie, vďaka čomu budú nápoje z neho chutiť tak, ako majú. A to všetko stlačením iba jediného tlačidla!


Mliečna pena jemná ako obláčik

Kávovar je vybavený dýzou, vďaka ktorej si ľahko a pohodlne vyrobíte ľubovoľné množstvo delikátnej a jemnej mliečnej peny potrebnej pre Vaše obľúbené cappuccino. Stačí iba jedno otočenie ovládača a lahodný kávový nápoj je na svete! Okrem toho výpust na kávu sa dá nastaviť až do výšky 110 mm, takže môžete bez obáv pod neho umiestniť aj šálku s väčším objemom určenú na servírovanie kávových špecialít.


Inteligentný vodný systém

Vodný filter CLARIS Smart zaručuje najvyššiu kvalitu vody potrebnú pre prípravu Vašej obľúbenej kávičky. Okrem toho chráni kávovar pred vodným kameňom a tak predlžuje jeho životnosť. JURA vyvinula tzv. Inteligentný vodný systém (I.W.S.®) s cieľom maximalizovať využitie a kapacitu tohto filtra. Filter a kávovar sú navzájom bezdrôtovo spojené pomocou technológie RFID (Radio-frequency Identification), vďaka ktorej prebieha automatická detekcia filtra. Jeho používanie sa tak stáva omnoho ľahším a spoľahlivejším než kedykoľvek predtým.


 • Nadčasové čierno-platinové prevedenie
 • Jednoduchá koncepcia obsluhy
 • Moderný textový displej
 • Vysokokvalitný mlynček Aroma G2
 • Výškovo nastaviteľný výpust na kávu až do 110 mm
 • Dýza na prípravu jemnej mliečnej peny
 • Zásobník na zrnkovú kávu s kapacitou až 200 g
 • Zásobník na vodu o objeme 1,9 l
 • Integrované programy na preplachovanie, čistenie a odvápňovanie
 • Inteligentný vodný systém (I.W.S.®)
 • Pulzný extrakčný proces (P.E.P.®)
 • 7 naprogramovaných druhov nápojov
 • Cappuccino jedným otočením ovládača
 • Príprava horúcej vody na čaj/instantné nápoje
 • Naprogramovateľné úrovne sily kávy: 4 stupne
 • Nastavenie teploty kávy: 2 stupne
 • Príprava 2 šálok kávy/espressa naraz

Viac informácií o automatickom kávovare sa môžete dozvedieť tu.


O výrobcovi kávovarov JURA

JURA je švajčiarska spoločnosť zameraná výlučne na výrobu domácich i profesionálnych plnoautomatických kávovarov, ich komponentov a príslušenstva, pričom ako jediná značka na svete sa pýši týmto titulom, vďaka čomu si vybudovala silnú pozíciu na poli automatických kávovarov. Na vývoji strojov sa podieľa tím zložený zo 70-tich inžinierov, ktorí dbajú predovšetkým na to, aby Vám do šálky natiekla vždy dokonalá káva, a to iba jedným stlačením (dotykom) tlačidla. Okrem toho sa JURA kávovary vyznačujú prepracovaným, nadčasovým dizajnom čistých, hladkých línií, vysokokvalitnými materiálmi, špičkovými technológiami, intuitívnym ovládaním a dlhoročnou funkčnosťou s ohľadom na životné prostredie a trvalú udržateľnosť. A aby toho nebolo málo, na renomovaných medzinárodných súťažiach si neustále odnášajú prvenstvá za svoje štýlové prevedenie. Ak túžite po absolútnom pôžitku z kávy a jej pitie beriete vážne, potom kávovar JURA je určený priamo Vám. Viac o spoločnosti JURA sa môžete dozvedieť tu.

Vlastnosti produktu JURA D6 Platina

Vlastnosti
Dýza na cappuccino Áno (Easy Cappuccino)
Inteligentný predlúhovací Aroma systém (I.P.B.A.S.©) Áno
Inteligentný vodný systém (I.W.S.®) Áno
Monitorovaný odkvapkávač Áno
Pulzný extrakčný proces (P.E.P.©) Áno
Režim úspory energie (E.S.M.©) Áno
TÜV Certifikát Áno
Základné špecifikácie
Dĺžka kábla 1,1 m
Farba Čierna, platina
Filter na vodu CLARIS Smart
Hmotnosť 8,7 kg
Otočný ovládač Áno
Rozmery (Š x V x H) 280 x 345 x 415 mm
Wireless ready Áno
Funkcie
Automatické vyplachovanie mliečnych ciest Áno
Čistiaci program Áno
Integrovaný program čistenia mliečnych ciest Áno
Integrovaný program odvápňovania Áno
JURA Technológia jemnej mliečnej peny Áno
Nastavenie množstva vody na kávu Áno
Nastavenie tvrdosti vody Áno
Nastaviteľná teplota kávy 2 stupne
Nastaviteľný stupeň pomletia Áno
Príprava 2 šálok kávy naraz Áno
Príprava horúcej vody na čaj/instantné nápoje Áno (2 stupne teploty)
Pripravované nápoje 7 nápojov (1 espresso, 2 espressá, 1 káva, 2 kávy, 1 cappuccino, 1 mliečna pena, horúca voda)
Programovateľné úrovne sily kávy 4 stupne
Programovateľný čas vypnutia Áno
Systém predohriatia Áno
Tlačidlo 0 wattov Áno
Technické špecifikácie
Connector System Áno
Displej Textový
Maximálny počet porcií kávového odpadu 16
Mlynček na kávu Aroma G2
Objem nádoby na vodu 1,9 l
Počet mlynčekov 1
Počet púmp 1
Počet termoblokov 1
Počet zásobníkov na zrnkovú kávu 1
Príkon 1450 watt
Spotreba energie v stand-by móde 0 watt
Tlak pumpy 15 bar
Variabilná varná jednotka 5 - 16 g
Výpust na horúcu vodu Áno
Výškovo nastaviteľný výpust na kávu 64 - 110 mm
Zásobník na zrnkovú kávu Na 200 g zrnkovej kávy

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!