JURA Dvojfázové Čistiace tablety, 25ks

JURA Dvojfázové čistiace tablety perfektne vyčistia Váš automatický kávovar od kávových usadenín a zároveň zabránia ich hromadeniu. Bez obsahu fosfátov.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • Značka: Jura
  • Kód produktu: 502016
  • 39,90€

Každý automatický kávovar vyžaduje pravidelnú údržbu a čistenie. Kávové zrnko obsahuje množstvo tukov spôsobujúce zanášanie a usadzovanie kávovara na miestach, akými sú varná jednotka či výpust na kávu. Preto spoločnosť JURA vyvinula tieto špeciálne dvojfázové čistiace tabletky. Veľkou výhodou kávovarov JURA je, že majú v sebe zabudovaný čistiaci program, ktorý vykonáte iba jedným stlačením tlačidla a pridaním čistiaceho prostriedku. Údržba takéhoto prístroja sa tak stáva pohodlnou a rýchlou záležitosťou, ktorú zvládnu naozaj všetci.

JURA dvojfázové čistiace tablety dôkladne vyčistia Váš kávovar a zároveň zabránia usadzovaniu olejov z kávových zvyškov. Čistenie prebieha v 2 fázach: v 1. fáze tabletka úplne zbaví prístroj mastných nečistôt z kávy; v 2. fáze vytvorí tzv. ochrannú vrstvu v príslušných častiach kávovara, ktorá dlhodobo eliminuje hromadenie kávových usadenín.

Keďže JURA myslí i na ochranu životného prostredia, tablety neobsahujú fosfáty. Nayše, v nezávislom teste vykonávanom medzinárodnou skúšobnou inštitúciou TÜV Rheinland získala JURA certifikát za dodržiavanie hygienických štandardov.

Špeciálne vyvinuté čistiace tabletky určené pre všetky typy kávovarov značky JURA.

Balenie obsahuje 25 kusov čistiacich tabliet.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!