Jura E80

+ 16 druhov zrnkových káv a Cesta kávy - kniha o káve GRÁTIS
Automatický kávovar Jura E80 dokáže vykúzliť až 12 kávových nápojov, pričom ovládanie tohto stroja bude hračkou vďaka integrovanému farebnému TFT displeju.
NAVYŠE Darček Darček
SKLADOM 2ks
Nájdete aj Darček v predajni
 • Značka: Jura
 • Kód produktu: 202129
 • 939,00€
  1 049,00€

Pri kúpe tohto stroja dostanete teraz od nás darček:

Ponuka trvá iba obmedzenú dobu a platí pre nákup na e-shope cafepoint.sk a v predajniach Cafepointu! Ponuka neplatí v predajniach Cafepointu v prípade, ak je cena produktu nižšia ako na e-shope cafepoint.sk!


JURA E80 je automatický kávovar renomovaného švajčiarskeho výrobcu. Pýši sa elegantným dizajnom, ľahkou obsluhou a pokročilými technológiami, ktoré zaručujú prípravu tej najlepšej kávy. Nadchne nielen milovníkov espressa, ale aj fanúšikov lahodných kávových špecialít. Je ideálny najmä pre domácnosti či kancelárie s menším počtom zamestnancov.

Stroj disponuje hneď viacerými jedinečnými vlastnosťami a funkciami akými sú napríklad Systém pulzného extrakčného procesu (P.E.P.®), Inteligentný predlúhovací Aroma systém (I.P.B.A.S.©), výškovo nastaviteľný výpust na kávu, príprava 2 šálok kávy/espressa naraz, Inteligentný vodný systém (I.W.S.®) či vysokokvalitný mlynček Aroma G3. Jeho ovládanie bude hračkou vďaka integrovanému farebnému TFT displeju. Kávovar dokáže vykúzliť až 12 rôznych nápojov, pričom je vybavený dýzou na cappuccino, ktorá Vám zaručí prípravu tej najjemnejšej mliečnej peny. A aby toho nebolo málo, JURA E80 ponúka jednoduchý koncept obsluhy spojený so širokým rozpätím možností rôzneho nastavovania a programovania. Môžete si napríklad vybrať akú teplotu a množstvo vody bude mať Vaša káva, prípadne nastaviť jej preferovanú silu. Stroj prichádza na trh v elegantnej čiernej farbe, vďaka čomu bude ozdobou nejednej modernej domácnosti či kancelárie.

JURA E80 - to je voňavá šálka kávy v pohodlí Vášho domova!


Káva ako v kaviarni

Kávovar zaručuje prípravu vždy perfektnej šálky kávy vďaka dvom pokrokovým technológiam. Prvou je P.E.P.®, čiže Pulzný extrakčný proces, na vývoji ktorého sa JURA inšpirovala postupmi tých najlepších baristov. Výsledkom je revolučný systém optimalizujúci čas lúhovania, vďaka čomu bude docielená potrebná aróma a intenzita pri všetkých druhoch nápojov. Druhou technológiou je I.P.B.A.S.©, čiže Inteligentný predlúhovací Aroma systém, ktorý pred samotným procesom lúhovania kávu najprv navlhčí. Navyše, kávovar je vybavený inovatívnym mlynčekom Aroma G3 vyznačujúci sa šetrným a rýchlym mletím kávových zŕn pre ešte väčší pôžitok z kávy.


Ovládanie prepracované do detailov

Navigácia a ovládanie kávovaru JURA E80 sa stane zábavou vďaka integrovanému TFT displeju. Stroj dokáže vyčarovať až 12 rôznych nápojov, pričom príprava horúcej vody na čaj a jemnej mliečnej peny alebo 2 šálok kávy/espressa naraz sú samozrejmosťou. Okrem toho má JURA E80 integrované programy pre prepláchnutie, čistenie a odvápňovanie, vďaka čomu budú nápoje z neho chutiť tak, ako majú. A to všetko stlačením iba jediného tlačidla!


Mliečna pena jemná ako obláčik

Kávovar je vybavený dýzou, vďaka ktorej si ľahko a pohodlne vyrobíte ľubovoľné množstvo delikátnej a jemnej mliečnej peny potrebnej pre Váš obľúbený kávový nápoj. Okrem toho sa výpust na cappuccino dá nastaviť až do výšky 153 mm, takže môžete bez obáv pod neho umiestniť aj šálku s väčším objemom určenú na servírovanie kávových špecialít.


Inteligentný vodný systém

Vodný filter CLARIS Smart zaručuje najvyššiu kvalitu vody potrebnú pre prípravu Vašej obľúbenej kávičky. Okrem toho chráni kávovar pred vodným kameňom a tak predlžuje jeho životnosť. JURA vyvinula tzv. Inteligentný vodný systém (I.W.S.®) s cieľom maximalizovať využitie a kapacitu tohto filtra. Filter a kávovar sú navzájom bezdrôtovo spojené pomocou technológie RFID (Radio-frequency Identification), vďaka ktorej prebieha automatická detekcia filtra. Jeho používanie sa tak stáva omnoho ľahším a spoľahlivejším než kedykoľvek predtým.


 • Nadčasové čierne prevedenie
 • Jednoduchá koncepcia obsluhy
 • Moderný farebný TFT displej
 • Inteligentný predlúhovací aróma systém (I.P.B.A.S.©) pre tú najdokonalejšiu arómu kávy
 • Pulzný extračný proces (P.E.P.®)
 • Inteligentný vodný systém (I.W.S.®) s filtrom CLARIS Smart
 • Vysokokvalitný mlynček Aroma G3
 • Výškovo nastaviteľný výpust na kávu až do 110 mm
 • Dýza na prípravu jemnej mliečnej peny
 • Zásobník na zrnkovú kávu s kapacitou až 280 g
 • Zásobník na vodu o objeme 1,9 l
 • Integrované programy na preplachovanie, čistenie a odvápňovanie
 • 12 naprogramovaných druhov nápojov
 • Príprava horúcej vody na čaj/instantné nápoje
 • Naprogramovateľné úrovne sily kávy: 8 stupňov
 • Nastavenie teploty kávy: 2 stupne
 • Príprava 2 šálok kávy/espressa naraz

Viac informácií o automatickom kávovare sa môžete dozvedieť tu.


O výrobcovi kávovarov JURA

JURA je švajčiarska spoločnosť zameraná výlučne na výrobu domácich i profesionálnych plnoautomatických kávovarov, ich komponentov a príslušenstva, pričom ako jediná značka na svete sa pýši týmto titulom, vďaka čomu si vybudovala silnú pozíciu na poli automatických kávovarov. Na vývoji strojov sa podieľa tím zložený zo 70-tich inžinierov, ktorí dbajú predovšetkým na to, aby Vám do šálky natiekla vždy dokonalá káva, a to iba jedným stlačením (dotykom) tlačidla. Okrem toho sa JURA kávovary vyznačujú prepracovaným, nadčasovým dizajnom čistých, hladkých línií, vysokokvalitnými materiálmi, špičkovými technológiami, intuitívnym ovládaním a dlhoročnou funkčnosťou s ohľadom na životné prostredie a trvalú udržateľnosť. A aby toho nebolo málo, na renomovaných medzinárodných súťažiach si neustále odnášajú prvenstvá za svoje štýlové prevedenie. Ak túžite po absolútnom pôžitku z kávy a jej pitie beriete vážne, potom kávovar JURA je určený priamo Vám. Viac o spoločnosti JURA sa môžete dozvedieť tu.

Vlastnosti produktu Jura E80

Vlastnosti
Dýza na cappuccino Áno
Inteligentný predlúhovací Aroma systém (I.P.B.A.S.©) Áno
Inteligentný vodný systém (I.W.S.®) Áno
Pulzný extrakčný proces (P.E.P.©) Áno
Režim úspory energie (E.S.M.©) Áno
TÜV Certifikát Áno
Základné špecifikácie
Dĺžka kábla 1,1 m
Farba Čierna
Filter na vodu CLARIS Smart
Hmotnosť 9,8 kg
Rozmery (Š x V x H) 280 x 351 x 439 mm
Wireless ready Áno
Funkcie
Automatické vyplachovanie mliečnych ciest Áno
Čistiaci program Áno
Integrovaný program odvápňovania Áno
JURA Technológia jemnej mliečnej peny Áno
Nastavenie množstva kávy Áno
Nastavenie tvrdosti vody Áno
Nastaviteľná teplota kávy Áno (2 stupne)
Nastaviteľný stupeň pomletia Áno
Príprava 2 šálok kávy naraz Áno
Príprava horúcej vody na čaj/instantné nápoje Áno (3 stupne teploty)
Pripravované nápoje 12 druhov (1 flat white, 1 latte macchiato, 1 cappuccino, 2 kávy, 1 káva, 2 espressá, 1 espresso, 2 ristrettá, 1 ristretto, mliečna pena, horúca voda)
Programovateľné úrovne sily kávy Áno (8)
Programovateľný čas vypnutia Áno
Systém predohriatia Áno
Tlačidlo 0 wattov Áno
Technické špecifikácie
Connector System Áno
Displej TFT farebný displej
Displej stavu údržby Áno
Maximálny počet porcií kávového odpadu 16
Mlynček na kávu Aroma G3
Napätie 230 V
Objem nádoby na vodu 1,9 l
Otvor na mletú kávu Áno
Počet mlynčekov 1
Počet púmp 1
Počet termoblokov 1
Počet zásobníkov na zrnkovú kávu 1
Príkon 1450 watt
Spotreba energie so zapnutým E.S.M.© 6 watt hodín
Spotreba energie v stand-by móde 0 watt
Tlak pumpy 15 bar
Variabilná varná jednotka 5 - 16 g
Výpust na horúcu vodu Áno (výškovo nastaviteľný v rozpätí 107 - 153 mm)
Výškovo nastaviteľný výpust na cappuccino 107 - 153 mm
Výškovo nastaviteľný výpust na kávu 65 - 111 mm
Zásobník na zrnkovú kávu S kapacitou 280 g

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!