Vážení zákazníci,
v súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania súčasného stavu. Rovnako je uzavretá prevádzka Cafepoint na Žilinskej ulici, ktorá pre internetový obchod obsluhovala zákazníkov s osobnými odbermi. Miesto osobného odberu je presunuté do centrálneho skladu na Račianskej ulici č. 66 v Bratislave v čase od 9:00 do 16:00. Pri osobnom odbere nie je možná platba v hotovosti a kartou. Pri osobnom odbere tovaru je potrebné zvoliť online platbu kartou, alebo platbou pomocou predfaktúry.
Váš tím Cafepoint

Vážení zákazníci,
zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", v pracovné dni, pre mesto Bratislava. Pri využití donáškovej služby je nutná online platba. Donášková služba je bezplatná.

JURA ENA 8 Massive Aluminium

JURA ENA 8 Massive Aluminium je jednošálkový automatický kávovar. Kryt zo solídneho hliníka s hrúbkou 3 mm dodáva kávovaru jedinečný šmrnc.
DO 3 DNÍ
 • Značka: Jura
 • Kód produktu: 202141
 • 1 490,00€

Malý, vkusný, jednoduchý

JURA ENA 8 Massive Aluminium je jednošálkový automatický kávovar renomovaného švajčiarskeho výrobcu. Pýši sa elegantným, kompaktným dizajnom, ľahkou obsluhou a pokročilými technológiami, ktoré zaručujú prípravu tej najlepšej kávy. Nadchne predovšetkým vášnivých milovníkov espressa či cappuccina, pričom je ideálny najmä pre domácnosti a malé kancelárie.

JURA ENA 8 Massive Aluminium disponuje hneď viacerými jedinečnými vlastnosťami a funkciami akými sú napríklad Systém pulzného extrakčného procesu (P.E.P.®), Inteligentný predlúhovací Aroma systém (I.P.B.A.S.©), výškovo nastaviteľný výpust na kávu, cappuccino alebo horúcu vodu, pôsobivá nádobka na vodu valcovitého tvaru, Inteligentný vodný systém (I.W.S.®) či vysokokvalitný mlynček Aroma G3. Ovládanie tohto stroja bude hračkou vďaka intuitívnemu farebnému TFT displeju. Kávovar dokáže vykúzliť až 10 rôznych nápojov, pričom je vybavený špeciálnou dýzou, ktorá Vám zaručí prípravu tej najjemnejšej mliečnej peny. A aby toho nebolo málo, JURA ENA 8 Massive Aluminium má atraktívne strieborné prevedenie, vďaka čomu sa rýchlo stane stredobodom pozornosti každej modernej domácnosti/kancelárie.

JURA ENA 8 - to je elegantný minimalizmus spojený s dokonalým pôžitkom z kávy!


Káva ako v kaviarni

Kávovar zaručuje prípravu vždy perfektnej šálky kávy vďaka dvom pokrokovým technológiam. Prvou je P.E.P.®, čiže Pulzný extrakčný proces, na vývoji ktorého sa JURA inšpirovala postupmi tých najlepších baristov. Výsledkom je revolučný systém optimalizujúci čas lúhovania, vďaka čomu bude docielená potrebná aróma a intenzita pri všetkých druhoch nápojov. Druhou technológiou je I.P.B.A.S.©, čiže Inteligentný predlúhovací Aroma systém, ktorý pred samotným procesom lúhovania kávu najprv navlhčí. Navyše, kávovar je vybavený inovatívnym mlynčekom Aroma G3 vyznačujúci sa šetrným a rýchlym mletím kávových zŕn pre ešte väčšie potešenie z kávy.


Ovládanie prepracované do detailov

Navigácia a ovládanie kávovaru JURA ENA 8 sa stane zábavou vďaka farebnému 2,8" TFT displeju. Stroj dokáže vyčarovať až 8 základných kávových nápojov vrátane espressa, cappuccina či latte macchiata, pričom príprava horúcej vody na čaj a jemnej mliečnej peny sú samozrejmosťou. Okrem toho má JURA ENA 8 integrované programy pre prepláchnutie, čistenie a odvápňovanie, vďaka čomu budú nápoje z neho chutiť tak, ako majú. A to všetko stlačením iba jediného tlačidla!


Mliečna pena jemná ako obláčik

Kávovar je vybavený dýzou, vďaka ktorej si ľahko a pohodlne vyrobíte ľubovoľné množstvo delikátnej a jemnej mliečnej peny potrebnej pre Vaše obľúbené cappuccino či flat white. Okrem toho výpust na kávu/cappuccino sa dá nastaviť až do výšky 138 mm, takže môžete bez obáv pod neho umiestniť aj šálku s väčším objemom určenú na servírovanie kávových špecialít.


Podmanivé krivky

JURA ENA 8 sa vďaka svojim kompaktným rozmerom 271x323x445 mm zmestí úplne všade, pričom bude neprehliadnuteľnou ozdobou každej modernej domácnosti. Čisté, jasné línie a kryt zo solídneho hliníka s hrúbkou 3 mm dodávajú kávovaru jedinečný šmrnc a ulahodia oku nejedného kávičkového nadšenca. Vrcholom jeho prepracovaného dizajnu je nádoba na vodu elegantného valcovitého tvaru, ktorej povrchová úprava pripomína luxusnú krištáľovú karafu.


 • Nadčasové strieborné prevedenie
 • Jednoduchá koncepcia obsluhy
 • Moderný farebný TFT displej
 • Vysokokvalitný mlynček Aroma G3
 • Výškovo nastaviteľný výpust na kávu až do 138 mm
 • Dýza na prípravu jemnej mliečnej peny
 • Zásobník na zrnkovú kávu s kapacitou až 125 g
 • Zásobník na vodu o objeme 1,1 l
 • Integrované programy na preplachovanie, čistenie a odvápňovanie
 • Inteligentný vodný systém (I.W.S.®)
 • Pulzný extrakčný proces (P.E.P.®)
 • 10 naprogramovaných druhov nápojov
 • Príprava horúcej vody na čaj/instantné nápoje s 3 úrovňami teploty
 • Nastavenie teploty kávy: 3 stupne
 • Naprogramovateľné úrovne sily kávy: 10 stupňov
 • Jantárové a biele osvetlenie šálok pre mimoriadny estetický zážitok

Viac informácií o automatickom kávovare sa môžete dozvedieť tu.


O výrobcovi kávovarov JURA

JURA je švajčiarska spoločnosť zameraná výlučne na výrobu domácich i profesionálnych plnoautomatických kávovarov, ich komponentov a príslušenstva, pričom ako jediná značka na svete sa pýši týmto titulom, vďaka čomu si vybudovala silnú pozíciu na poli automatických kávovarov. Na vývoji strojov sa podieľa tím zložený zo 70-tich inžinierov, ktorí dbajú predovšetkým na to, aby Vám do šálky natiekla vždy dokonalá káva, a to iba jedným stlačením (dotykom) tlačidla. Okrem toho sa JURA kávovary vyznačujú prepracovaným, nadčasovým dizajnom čistých, hladkých línií, vysokokvalitnými materiálmi, špičkovými technológiami, intuitívnym ovládaním a dlhoročnou funkčnosťou s ohľadom na životné prostredie a trvalú udržateľnosť. A aby toho nebolo málo, na renomovaných medzinárodných súťažiach si neustále odnášajú prvenstvá za svoje štýlové prevedenie. Ak túžite po absolútnom pôžitku z kávy a jej pitie beriete vážne, potom kávovar JURA je určený priamo Vám. Viac o spoločnosti JURA sa môžete dozvedieť tu.

Vlastnosti produktu JURA ENA 8 Massive Aluminium

Vlastnosti
Inteligentný predlúhovací Aroma systém (I.P.B.A.S.©) Áno
Inteligentný vodný systém (I.W.S.®) Áno
Kompatibilný s J.O.E.® Áno
Monitorovaný odkvapkávač Áno
Pulzný extrakčný proces (P.E.P.©) Áno
Režim úspory energie (E.S.M.©) Áno
TÜV Certifikát Áno
Základné špecifikácie
Alu Frame Design© 3 mm Áno
Dĺžka kábla cca 1,1 m
Druhý typ mletej kávy Áno
Farba Strieborná
Filter na vodu CLARIS Smart / CLARIS Smart Mini
Hmotnosť 10,9 kg
Osvetlenie šálok Biele a jantárové
Rozmery (Š x V x H) 271 x 323 x 445 mm
Wireless ready Áno
Funkcie
Automatická detekcia mletej kávy Áno
Automatické vyplachovanie mliečnych ciest Áno
Cappuccino jedným tlačidlom Áno
Čistiaci program Áno
Integrovaný program čistenia mliečnych ciest Áno
Integrovaný program odvápňovania Áno
JURA Technológia jemnej mliečnej peny Áno
Nastavenie množstva vody na kávu Áno
Nastavenie tvrdosti vody Áno
Nastaviteľná teplota kávy Áno (3 úrovne)
Nastaviteľný stupeň pomletia Áno
Ovládanie pomocou smartfónu Áno
Príprava horúcej vody na čaj/instantné nápoje Áno (3 stupne teploty)
Pripravované nápoje 10 druhov nápojov (1 ristretto, 1 espresso, 1 káva, 1 cappuccino, 1 espresso doppio, 1 espresso macchiato, 1 latte macchiato, 1 flat white, 1 mliečna pena, horúca voda)
Programovateľné úrovne sily kávy Áno (10 úrovní)
Programovateľný čas vypnutia Áno
Tlačidlo 0 wattov Áno
Technické špecifikácie
Displej Farebný TFT displej
Displej stavu údržby Áno
Maximálny počet porcií kávového odpadu 10
Mlynček na kávu Aroma G3
Napätie 230 V
Objem nádoby na vodu 1,1 l
Otvor na mletú kávu Áno
Počet mlynčekov 1
Počet púmp 1
Počet termoblokov 1
Počet zásobníkov na zrnkovú kávu 1
Príkon 1450 watt
Spotreba energie v stand-by móde 0 watt
Tlak pumpy 15 bar
Variabilná varná jednotka 6 - 10 g
Výpust na horúcu vodu Áno (výškovo nastaviteľný v rozpätí 55 - 138 mm)
Výškovo nastaviteľný kombinovaný výpust 55 - 138 mm
Výškovo nastaviteľný výpust na cappuccino 55 - 138 mm
Výškovo nastaviteľný výpust na kávu 55 - 138 mm
Zásobník na zrnkovú kávu Na 125 g

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!