Jura A1 Piano Black

+ 1,5kg rôznej zrnkovej kávy a 4 šálky na cappuccino GRÁTIS!
Automatický kávovar JURA A1 Piano Black dokáže vykúzliť až 3 rôzne kávové nápoje takej kvality, ktorá je porovnateľná s kávou od profesionálnych baristov.
NAVYŠE Darček Darček
DO 3 DNÍ
 • Značka: Jura
 • Kód produktu: 202098
 • 629,00€

Pri kúpe tohto stroja dostanete teraz od nás darček - 1,5kg rôznej zrnkovej kávy a 4 šálky na cappuccino:

Benefit - darček ku kávovaru platí iba obmedzenú dobu pre nákup na e-shope cafepoint.sk a v predajniach Cafepointu! Ponuka neplatí v predajniach Cafepointu v prípade, ak je cena produktu nižšia ako na e-shope cafepoint.sk!


Ako šitý na mieru pre kávičkových pôžitkárov!

JURA A1 je jednošálkový automatický kávovar renomovaného švajčiarskeho výrobcu. Pýši sa elegantným, kompaktným dizajnom, ľahkou obsluhou a pokročilými technológiami, ktoré zaručujú prípravu tej najlepšej kávy. Nadchne predovšetkým vášnivých milovníkov espressa, pričom je ideálny najmä pre domácnosti.

Kávovar disponuje hneď viacerými jedinečnými vlastnosťami a funkciami akými sú napríklad Systém pulzného extrakčného procesu (P.E.P.®), Inteligentný predlúhovací Aroma systém (I.P.B.A.S.©), výškovo nastaviteľný výpust na kávu či vysokokvalitný mlynček Aroma G3. Ovládanie tohto stroja bude hračkou vďaka dotykovému symbolovému displeju. JURA A1 dokáže vykúzliť až 3 rôzne kávové nápoje takej kvality, ktorá je porovnateľná s kávou od profesionálnych baristov. A aby toho nebolo málo, má očarujúce čierne prevedenie "Piano Black", vďaka ktorému sa rýchlo stane stredobodom pozornosti Vašej modernej domácnosti.

JURA A1, to je šálka kávy zaručujúca maximálne potešenie!


Káva ako v kaviarni
Kávovar zaručuje prípravu vždy perfektnej šálky kávy vďaka dvom pokrokovým technológiam. Prvou je P.E.P.®, čiže Pulzný extrakčný proces, na vývoji ktorého sa JURA inšpirovala postupmi tých najlepších baristov. Výsledkom je revolučný systém optimalizujúci čas lúhovania, vďaka čomu bude docielená potrebná aróma a intenzita pri všetkých druhoch nápojov. Druhou technológiou je I.P.B.A.S.©, čiže Inteligentný predlúhovací Aroma systém, ktorý pred samotným procesom lúhovania kávu najprv navlhčí.


Dokonalé pomletie kávových zŕn
Kávovar je vybavený inovatívnym viacstupňovým mlynčekom Aroma G3, vďaka ktorému bude mať Vaša káva neodolateľnú chuť. Dokáže totiž kávové zrnká pomlieť dvojnásobnou rýchlosťou, no zároveň šetrne, čo sa odrazí na pôžitku z kávy i hotovej explózii aróm v ktorúkoľvek dennú či nočnú hodinu.


Kávička za okamih
Minimalisticky pôsobiaci displej zaručí maximálny komfort pri príprave kávy - stačí iba jeden dotyk. Či už lahodné espresso alebo čistiaci program - všetko zvládnete ľavou zadnou. Môžete si vybrať až z troch naprogramovaných druhov nápojov - espresso, ristretto alebo káva, pričom kávovar umožňuje nastavenie objemu a sily zvoleného nápoja.


Dokonalé krivky
Vlastnosťami ako ostré hrany, čisté, jednoduché línie, nadčasová elegancia a kompaktný dizajn môže disponovať len automatický kávovar Jura A1! Vďaka svojim malým rozmerom sa zmestí skoro všade. Behom chvíľky dokáže pripraviť dokonalú šálku kávy, ktorá Vás vždy pozitívne naladí. Kávovar, ktorý podstatne zvýši pohodlie vo Vašej domácnosti!


 • Atraktívne čierne prevedenie
 • Jednoduchá koncepcia obsluhy
 • Moderný dotykový symbolový displej
 • Vysokokvalitný mlynček Aroma G3
 • Výškovo nastaviteľný výpust na kávu až do 141 mm
 • Zásobník na zrnkovú kávu s kapacitou až 125 g
 • Zásobník na vodu s objemom 1,1 l
 • Integrované programy na preplachovanie, čistenie a odvápňovanie
 • Pulzný extračný proces (P.E.P.®)
 • 3 naprogramované druhy nápojov
 • Programovateľné úrovne sily kávy: 2 stupne
 • Nastaviteľný čas vypnutia

Viac informácií o automatickom kávovare sa môžete dozvedieť tu.


O výrobcovi kávovarov JURA

JURA je švajčiarska spoločnosť zameraná výlučne na výrobu domácich i profesionálnych plnoautomatických kávovarov, ich komponentov a príslušenstva, pričom ako jediná značka na svete sa pýši týmto titulom, vďaka čomu si vybudovala silnú pozíciu na poli automatických kávovarov. Na vývoji strojov sa podieľa tím zložený zo 70-tich inžinierov, ktorí dbajú predovšetkým na to, aby Vám do šálky natiekla vždy dokonalá káva, a to iba jedným stlačením (dotykom) tlačidla. Okrem toho sa JURA kávovary vyznačujú prepracovaným, nadčasovým dizajnom čistých, hladkých línií, vysokokvalitnými materiálmi, špičkovými technológiami, intuitívnym ovládaním a dlhoročnou funkčnosťou s ohľadom na životné prostredie a trvalú udržateľnosť. A aby toho nebolo málo, na renomovaných medzinárodných súťažiach si neustále odnášajú prvenstvá za svoje štýlové prevedenie. Ak túžite po absolútnom pôžitku z kávy a jej pitie beriete vážne, potom kávovar JURA je určený priamo Vám. Viac o spoločnosti JURA sa môžete dozvedieť tu.

Vlastnosti produktu Jura A1 Piano Black

Vlastnosti
Inteligentný predlúhovací Aroma systém (I.P.B.A.S.©) Áno
Pulzný extrakčný proces (P.E.P.©) Áno
Režim úspory energie (E.S.M.©) Áno
TÜV Certifikát Áno
Základné špecifikácie
Dĺžka kábla cca 1,1 m
Druhý typ mletej kávy Áno
Farba Čierna
Filter na vodu CLARIS Blue
Hmotnosť 9,2 kg
Rozmery (Š x V x H) 239 x 323 x 445 mm
Funkcie
Čistiaci program Áno
Integrovaný program odvápňovania Áno
Nastavenie množstva vody na kávu Áno
Pripravované nápoje 1 káva, 1 espresso, 1 ristretto
Programovateľné úrovne sily kávy Áno (2)
Programovateľný čas vypnutia Áno
Tlačidlo 0 wattov Áno
Technické špecifikácie
Displej Symbolový
Maximálny počet porcií kávového odpadu 9
Mlynček na kávu Aroma G3
Napätie 230V / 1450W
Objem nádoby na vodu 1,1 l
Otvor na mletú kávu Áno
Počet mlynčekov 1
Počet púmp 1
Počet termoblokov 1
Počet zásobníkov na zrnkovú kávu 1
Spotreba energie v stand-by móde 0 watt
Tlak pumpy 15 bar
Variabilná varná jednotka 6 - 10 g
Výškovo nastaviteľný výpust na kávu 58 - 141 mm
Zásobník na zrnkovú kávu Na 125 g

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!