Jura Impressa WE6

Jura Impressa WE6 je špičkový automatický kávovar prestížneho švajčiarskeho výrobcu.
 • Značka: Jura
 • Kód produktu: 202097
 • Tento produkt je nedostupný

Kávovar bude dostupný 5/2019!

Pri kúpe tohto stroja dostanete teraz od nás darček:

Ponuka trvá iba obmedzenú dobu a platí pre nákup na e-shope cafepoint.sk a v predajniach Cafepointu! Ponuka neplatí v predajniach Cafepointu v prípade, ak je cena produktu nižšia ako na e-shope cafepoint.sk!


Jura Impressa WE6 je špičkový automatický kávovar prestížneho švajčiarskeho výrobcu. Obľúbia si ho predovšetkým vášniví kávičkári a milovníci espressa a ristretta. Ide o zväčšenú verziu kávovaru Jura E6, preto je viac vhodný do malých a stredne veľkých kancelárií.

Prístroj sa pýši mnohými jedinečnými technológiami ako napríklad systémom pulzného extrakčného procesu, inteligentným predlúhovacím Aroma systémom, inteligentným vodným systémom, či viacerými užívateľskými rozhraniami (možnosť uzamykania vybraných funkcií). Prípravu kávy i údržbu kávovaru vykonáte iba jedným stlačením tlačidla. Okrem toho ho môžete ovládať pomocou Vášho smartfónu alebo tabletu vďaka zabudovanému Jura Smart Connectoru. Na trh prichádza v elegantnom čiernom prevedení. Jura Impressa WE6 je ten najlepší odborník na kávu, ktorý prevýši Vaše očakávania.


Espresso znamenitej kvality

P.E.P. alebo pulzný extrakčný proces Vám zaručí prípravu dokonalého espressa. Pri jeho vývoji sa JURA inšpirovala postupmi tých najlepších baristov. Výsledkom je revolučná technológia, ktorá optimalizuje čas lúhovania, vďaka čomu bude docielená potrebná intenzita a aróma pri všetkých druhoch nápojov.
Kávovar ponúka možnosť nastavenia až 8 rôznych stupňov sily kávy. Aj vďaka technológii I.P.B.A.S., ktorá pred samotným procesom lúhovania kávu najprv navlhčí.


Plná chuť

Kávovar je vybavený inovatívnym mlynčekom Aroma G3, ktorý má 6 úrovní hrúbky mletia. Vďaka nemu získa Vaša káva neodolateľnú chuť. Dokáže totiž zrnká kávy pomlieť dvojnásobnou rýchlosťou, no zároveň šetrne, čo sa odrazí na pôžitku z kávy i na hotovej explózii aróm v ktorúkoľvek dennú či nočnú hodinu.


Inteligentný vodný systém

Vodný filter CLARIS zaručuje tú najlepšiu kvalitu vody pre prípravu Vašej kávičky a ochranu Vášho stroja pred vodným kameňom. JURA vyvinula inteligentný vodný systém (I.W.S.®) s cieľom maximalizovať využitie a kapacitu filtrov. Filter a kávovar sú navzájom bezdrôtovo spojené vďaka modernej technológii RFID (Radio-frequency Identification). Prebieha tak automatická detekcia filtra. Používanie filtra sa tak stáva omnoho ľahším a spoľahlivejším než kedykoľvek predtým.


Dokonalá hygiena

Integrované programy pre prepláchnutie a čistenie stroja spustíte stlačením jediného tlačidla a to všetko zaručuje certifikát spoločnosti TÜV Rheinland. Preto sa Jura Impressa WE6 hodí predovšetkým do prevádzok, kde je častá zvýšená kontrola prostredia.


 • Pulzný extračný proces (P.E.P.)
 • Inteligentný vodný systém (I.W.S.) s filtrom CLARIS Smart alebo CLARIS Pro Smart
 • Zabudovaný Jura Smart Connector - možnosť ovládania prostredníctvom smartfónu alebo tabletu (aplikácia JURA Connect App)
 • Viacstupňový mlynček Aroma G3
 • Jednoduchá koncepcia obsluhy
 • Moderný farebný TFT displej
 • Menu v slovenskom jazyku
 • Hygienické a čistiace programy na preplachovanie, čistenie a odvápňovanie
 • Extra veľký zásobník na zrnkovú kávu: 500g
 • Extra veľký zásobník na vodu s objemom až 3l
 • Počet pripravovaných nápojov: 8
 • Naprogramovateľná úroveň sily kávy: 8 stupňov
 • Naprogramovateľná teplota kávy: 2 stupne
 • Maximálny denný počet káv: 30

Viac informácií o automatickom kávovare sa môžete dozvedieť tu.


O výrobcovi kávovarov JURA

JURA je švajčiarska spoločnosť zameraná výlučne na výrobu domácich i profesionálnych plnoautomatických kávovarov, ich komponentov a príslušenstva, pričom ako jediná značka na svete sa pýši týmto titulom, vďaka čomu si vybudovala silnú pozíciu na poli automatických kávovarov. Na vývoji strojov sa podieľa tím zložený zo 70-tich inžinierov, ktorí dbajú predovšetkým na to, aby Vám do šálky natiekla vždy dokonalá káva, a to iba jedným stlačením (dotykom) tlačidla. Okrem toho sa JURA kávovary vyznačujú prepracovaným, nadčasovým dizajnom čistých, hladkých línií, vysokokvalitnými materiálmi, špičkovými technológiami, intuitívnym ovládaním a dlhoročnou funkčnosťou s ohľadom na životné prostredie a trvalú udržateľnosť. A aby toho nebolo málo, na renomovaných medzinárodných súťažiach si neustále odnášajú prvenstvá za svoje štýlové prevedenie. Ak túžite po absolútnom pôžitku z kávy a jej pitie beriete vážne, potom kávovar JURA je určený priamo Vám. Viac o spoločnosti JURA sa môžete dozvedieť tu.

Vlastnosti produktu Jura Impressa WE6

Vlastnosti
Inteligentný predlúhovací Aroma systém (I.P.B.A.S.©) Áno
Monitorovaný odkvapkávač Áno
Pulzný extrakčný proces (P.E.P.©) Áno
TÜV Certifikát Áno
Zúčtovacie systémy Kompatibilný
Fluidný systém Áno (1)
Základné špecifikácie
Dĺžka kábla cca 1,1 m
Farba Čierna
Filter na vodu CLARIS Smart / CLARIS Pro Smart
Hmotnosť 10 kg
Maximálny počet porcií na deň 30
Odhlučnená prevádzka Áno
Rozmery (Š x V x H) 295 x 419 x 444 mm
Funkcie
App Compatibility JURA Connect App, JURA Coffee App Professional
Automatické vyplachovanie mliečnych ciest Áno
Čistiaci program Áno
Integrovaný program odvápňovania Áno
Nastavenie množstva kávy Áno
Nastavenie tvrdosti vody Áno
Nastaviteľná teplota kávy 2 stupne
Príprava 2 šálok espressa naraz Áno
Príprava horúcej vody na čaj/instantné nápoje Áno (3 stupne teploty)
Pripravované nápoje 8 druhov (1 ristretto, 2 ristrettá, 1 espresso, 2 espressá, 1 káva, 2 kávy, horúca voda, 1 špeciálna káva)
Programovateľné úrovne sily kávy Áno (8)
Programovateľný čas vypnutia Áno
Systém predohriatia Áno
Technické špecifikácie
Displej TFT farebný displej
Displej stavu údržby Áno
Maximálny počet porcií kávového odpadu 25
Maximálny výkon 230V / 1450W
Mlynček na kávu Aroma G3
Objem nádoby na vodu 3 l
Počet mlynčekov 1
Počet púmp 1
Počet termoblokov 1
Počet zásobníkov na zrnkovú kávu 1
Spotreba energie v stand-by móde 0 watt
Tlak pumpy 15 bar
Variabilná varná jednotka 5 - 16 g
Výpust na horúcu vodu Áno
Výškovo nastaviteľný výpust na kávu 65 - 111 mm
Zásobník na zrnkovú kávu 500 g

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!