Vážení zákazníci,
v súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania súčasného stavu. Rovnako je uzavretá prevádzka Cafepoint na Žilinskej ulici, ktorá pre internetový obchod obsluhovala zákazníkov s osobnými odbermi. Miesto osobného odberu je presunuté do centrálneho skladu na Račianskej ulici č. 66 v Bratislave v čase od 9:00 do 16:00. Pri osobnom odbere nie je možná platba v hotovosti a kartou. Pri osobnom odbere tovaru je potrebné zvoliť online platbu kartou, alebo platbou pomocou predfaktúry.
Váš tím Cafepoint

Vážení zákazníci,
zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", v pracovné dni, pre mesto Bratislava. Pri využití donáškovej služby je nutná online platba. Donášková služba je bezplatná.

Kambukka Reno Thermo Bottle Paradise Flower, 500ml

Elegantná termofľaša Kambukka Reno Paradise Flower sa pýši moderným, nadčasovým dizajnom s nádherným kvetinovým vzorom. Jej telo je vyrobené z nerezovej ocele.
 • Značka: Kambukka
 • Kód produktu: 552341
 • 29,90€

Vyjadri svoj smäd!

Kambukka Reno je elegantná termofľaša venovaná všetkým aktívnym a enviromentálne založeným ľuďom. Umožňuje vychutnať si rozličné nápoje cestou do práce/školy bez toho, aby došlo k Vášmu obliatiu či popáleniu, a to vďaka jej 100%-nej odolnosti voči presiaknutiu. Kedykoľvek sa ňu môžete spoľahnúť - poskytne Vám horúci čaj pre chvíle odpočinku v práci alebo ľadový nápoj po náročnom fyzickom tréningu. Kambukka Reno dokáže uchovať Váš obľúbený nápoj teplý 8 hodín a studený 20 hodín.

Kambukka Reno je vybavená praktickým skrutkovacím viečkom, ktoré pozostáva z 2 častí: odskrutkovaním vrchnej časti je možné sa z fľaše napiť a odskrutkovaním spodnej časti možno fľašu dôkladne poumývať. Navyše, vďaka prepracovanému dizajnu veka sa fľaša pohodlne prenáša.

Rovnako zaujímavá je aj patentovaná technológia Snapclean®. Vďaka nej budete mať istotu, že pri čistení Vašej fľaše nezostane vo vrchnáku ani kvapka zvyšného nápoja. Stačí stlačiť a ťahaním vybrať vnútorný mechanizmus veka. Vrchnák môžete umývať aj v umývačke riadu a je rezistentný voči vysokým teplotám. Navyše, pre ešte väčší zážitok z pitia majú všetky fľaše a termohrnčeky značky Kambukka univerzálne vrchnáky, takže ich bez obáv môžete navzájom medzi sebou kombinovať.

Termofľaša Kambukka Reno o objeme 500 ml je vhodná na uchovanie a podávanie filtrovanej kávy, chai latte, čaju alebo rôznych drinkov.

Ďalšie výhody termofľaše Kambukka Reno:

 • moderný, nadčasový dizajn s nádhernými kvetinovými vzormi
 • určený pre všetky druhy horúcich a studených nápojov
 • telo termofľaše vyrobené z vysokokvalitnej nerezovej ocele
 • vákuová izolácia
 • protišmykové dno pre lepšiu stabilitu
 • ľahké uchopenie
 • jednoduchá na údržbu
 • ideálna na ručné umývanie
 • dlhoročná životnosť a funkčnosť
 • šetrná k životnému prostrediu
 • bez obsahu BPA

O výrobcovi fľašiek Kambukka

Kambukka je inovatívna belgická spoločnosť, ktorá sa zaoberá návrhom, výrobou, distribúciou a predajom trendových fľašiek a pohárov. Sú určené predovšetkým pre aktívne žijúcich ľudí. Jednoducho sa používajú a vďaka tomu sa veľmi rýchlo stávajú neoddeliteľnou súčasťou bežného života. Perfektne nahrádzajú jednorazové plastové fľaše a poháre na kávu, pričom ich možno používať dlhé roky, pýšia sa nadčasovým, štýlovým dizajnom a vďaka širokému spektru veľkostí a objemov splnia nároky každého zákazníka. Zažívajte aj Vy každý deň s výrobkami značky Kambukka viac dobrodružstva a akcie!

Vlastnosti produktu Kambukka Reno Thermo Bottle Paradise Flower, 500ml

Základné špecifikácie
Farba Farebný vzor
Materiál Nerezová oceľ, plast, silikón
Objem 500 ml
Šírka 71 mm
Výška 234 mm s vrchnákom; 182 mm bez vrchnáka

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!