Zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", viac informácií tu

V súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania. Miesto osobného odberu, viac informácií tu

Jura WE6 Piano Black

+ 3kg zrnkovej kávy - Cofita Classico Italiano (1kg), Italcaffé Gran Gusto (1kg) a Cafepoint Ciao Venezia (1kg) GRÁTIS!
Profesionálny automatický kávovar JURA WE6 Piano Black je zväčšená verzia kávovaru JURA E6, preto je viac vhodný do malých a stredne veľkých kancelárií.
NAVYŠE Darček Darček
DO 3 DNÍ
 • Značka: Jura
 • Kód produktu: 202097
 • 1 349,00€

Pri kúpe tohto stroja dostanete teraz od nás darček - 3kg zrnkovej kávy:

Benefit - darček ku kávovaru platí iba obmedzenú dobu pre nákup na e-shope cafepoint.sk a v predajniach Cafepointu! Ponuka neplatí v predajniach Cafepointu v prípade, ak je cena produktu nižšia ako na e-shope cafepoint.sk!


JURA WE6 je profesionálny automatický kávovar renomovaného švajčiarskeho výrobcu. Pýši sa elegantným dizajnom, ľahkou obsluhou a pokročilými technológiami, ktoré zaručujú prípravu tej najlepšej kávy. Vzbudí záujem najmä u vášnivých milovníkov espressa/ristretta. Jedná sa o zväčšenú verziu kávovaru JURA E6, preto je viac vhodný do malých a stredne veľkých kancelárií.

JURA WE6 disponuje hneď viacerými jedinečnými vlastnosťami a funkciami akými sú napríklad Systém pulzného extrakčného procesu (P.E.P.®), Inteligentný predlúhovací Aroma systém (I.P.B.A.S.©), výškovo nastaviteľný výpust na kávu, príprava 2 šálok kávy/espressa/ristretta naraz, šesťstupňový mlynček Aroma G3 či viaceré užívateľské rozhrania (možnosť uzamykania vybratých funkcií). Ovládanie tohto stroja bude hračkou vďaka intuitívnemu farebnému TFT displeju a JURA aplikácii. Kávovar ponúka jednoduchý koncept obsluhy spojený so širokým rozpätím možností rozličného nastavovania a programovania. Môžete si napríklad vybrať akú teplotu či množstvo vody bude mať Vaša káva/čaj, prípadne nastaviť preferovanú silu kávy. Okrem toho zvládne prípravu až 8 rôznych nápojov. Na trh prichádza v elegantnom čiernom prevedení "Piano Black", vďaka ktorému bude ozdobou nejednej modernej kancelárie.

Jura WE6, to je vždy majstrovsky pripravená šálka kávy!


Espresso prvotriednej kvality

Kávovar zaručuje prípravu vždy perfektnej šálky kávy vďaka dvom pokrokovým technológiam. Prvou je P.E.P.®, čiže Pulzný extrakčný proces, na vývoji ktorého sa JURA inšpirovala postupmi tých najlepších baristov. Výsledkom je revolučný systém optimalizujúci čas lúhovania, vďaka čomu bude docielená potrebná aróma a intenzita pri všetkých druhoch nápojov. Druhou technológiou je I.P.B.A.S.©, čiže Inteligentný predlúhovací Aroma systém, ktorý pred samotným procesom lúhovania kávu najprv navlhčí. Navyše, kávovar je vybavený inovatívnym viacúrovňovým mlynčekom Aroma G3 vyznačujúci sa precíznym, šetrným a rýchlym mletím kávových zŕn pre ešte väčší pôžitok z kávy.


Jedinečný ako Vy

Navigácia a ovládanie kávovaru sa stane zábavou vďaka farebnému TFT displeju a zabudovanému zariadeniu JURA Smart Connect. Okrem toho JURA WE6 disponuje viacerými užívateľskými rozhraniami, pomocou ktorých môžete mať stroj pod úplnou kontrolou. Napríklad je možné dať prednosť niektorým kávovým špecialitám a iným výber znemožniť alebo Vami vytvorené nastavenia možno zabezpečiť heslom, aby nedochádzalo ku nechceným zmenám inými užívateľmi. Rovnako sa dajú uzamknúť i čistiace programy.


Hygiena na profesionálnej úrovni

Integrované programy na prepláchnutie, odvápnenie a čistenie stroja spustíte stlačením jediného tlačidla. Kávovar bude vďaka nim vždy ako nový, predĺži sa jeho životnosť a nápoje z neho budú chutiť tak, ako majú. Toto všetko zaručuje certifikát spoločnosti TÜV Rheinland, preto sa JURA WE6 hodí predovšetkým do prevádzok, kde je častá a zvýšená kontrola prostredia.


 • Atraktívne čierne prevedenie
 • Jednoduchá koncepcia obsluhy
 • Moderný farebný TFT displej
 • Ovládanie pomocou smartfónu/tabletu vďaka zabudovanému zariadeniu JURA Smart Connect
 • Vysokokvalitný šesťstupňový mlynček Aroma G3
 • Výškovo nastaviteľný výpust na kávu až do 111 mm
 • Zásobník na zrnkovú kávu s kapacitou až 500 g
 • Zásobník na vodu o objeme 3 l
 • Integrované programy na preplachovanie, čistenie a odvápňovanie
 • Pulzný extračný proces (P.E.P.®)
 • 8 naprogramovaných druhov nápojov
 • Príprava horúcej vody na čaj/instantné nápoje s 3 úrovňami teploty
 • Naprogramovateľné úrovne sily kávy: 8 úrovní
 • Nastavenie teploty kávy: 2 stupne
 • Príprava 2 šálok espressa/ristretta/kávy naraz
 • Odhlučnený dizajn
 • Maximálny denný počet káv: 30

Viac informácií o automatickom kávovare sa môžete dozvedieť tu.


O výrobcovi kávovarov JURA

JURA je švajčiarska spoločnosť zameraná výlučne na výrobu domácich i profesionálnych plnoautomatických kávovarov, ich komponentov a príslušenstva, pričom ako jediná značka na svete sa pýši týmto titulom, vďaka čomu si vybudovala silnú pozíciu na poli automatických kávovarov. Na vývoji strojov sa podieľa tím zložený zo 70-tich inžinierov, ktorí dbajú predovšetkým na to, aby Vám do šálky natiekla vždy dokonalá káva, a to iba jedným stlačením (dotykom) tlačidla. Okrem toho sa JURA kávovary vyznačujú prepracovaným, nadčasovým dizajnom čistých, hladkých línií, vysokokvalitnými materiálmi, špičkovými technológiami, intuitívnym ovládaním a dlhoročnou funkčnosťou s ohľadom na životné prostredie a trvalú udržateľnosť. A aby toho nebolo málo, na renomovaných medzinárodných súťažiach si neustále odnášajú prvenstvá za svoje štýlové prevedenie. Ak túžite po absolútnom pôžitku z kávy a jej pitie beriete vážne, potom kávovar JURA je určený priamo Vám. Viac o spoločnosti JURA sa môžete dozvedieť tu.

Vlastnosti produktu Jura WE6 Piano Black

Vlastnosti
Inteligentný predlúhovací Aroma systém (I.P.B.A.S.©) Áno
Kompatibilný s J.O.E.® Áno
Monitorovaný odkvapkávač Áno
Pulzný extrakčný proces (P.E.P.©) Áno
TÜV Certifikát Áno
Zúčtovacie systémy Kompatibilný
Fluidný systém Áno (1)
Základné špecifikácie
Dĺžka kábla cca 1,1 m
Farba Čierna
Filter na vodu CLARIS Smart / CLARIS Pro Smart
Hmotnosť 10 kg
Maximálny počet porcií na deň 30
Odhlučnená prevádzka Áno
Rozmery (Š x V x H) 295 x 419 x 444 mm
Funkcie
App Compatibility JURA Connect App, JURA Coffee App Professional
Čistiaci program Áno
Integrovaný program odvápňovania Áno
Nastavenie množstva vody na kávu Áno
Nastavenie tvrdosti vody Áno
Nastaviteľná teplota kávy 2 stupne
Nastaviteľný stupeň pomletia Áno (6 stupňov)
Príprava 2 šálok espressa naraz Áno
Príprava horúcej vody na čaj/instantné nápoje Áno (3 stupne teploty)
Pripravované nápoje 8 druhov nápojov (1 ristretto, 2 ristrettá, 1 espresso, 2 espressá, 1 káva, 2 kávy, horúca voda, 1 špeciálna káva)
Programovateľné množstvo horúcej vody Áno
Programovateľné úrovne sily kávy Áno (8)
Programovateľný čas vypnutia Áno
Tlačidlo 0 wattov Áno
Technické špecifikácie
Displej TFT farebný displej
Displej stavu údržby Áno
Maximálny počet porcií kávového odpadu 25
Mlynček na kávu Aroma G3
Napätie 220 - 240 V ~
Objem nádoby na vodu 3 l
Počet mlynčekov 1
Počet púmp 1
Počet termoblokov 1
Počet zásobníkov na zrnkovú kávu 1
Príkon 1450 watt
Spotreba energie v stand-by móde 0 watt
Tlak pumpy 15 bar
Variabilná varná jednotka 5 - 16 g
Výpust na horúcu vodu Áno
Výškovo nastaviteľný výpust na kávu 65 - 111 mm
Zásobník na zrnkovú kávu 500 g

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!