Zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", viac informácií tu

V súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania. Miesto osobného odberu, viac informácií tu

šálka cappuccino Lucaffé Mr. Exclusive

Exkluzívna porcelánová šálka s podšálkou na cappuccino známej talianskej značky Lucaffé. Jemný vnútorný povrch šálky dlhšie uchováva konzistenciu krémy.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • Značka: Lucaffé
  • Kód produktu: 403079
  • 11,90€

Popíjajte kávičku so štýlom!

Exkluzívna šálka s podšálkou na cappuccino známej talianskej značky Lucaffé. Je vyrobená z kvalitného hrubostenného porcelánu, vďaka čomu sa vyznačuje dlhšou životnosťou, vyššou odolnosťou voči tepelným šokom a výrazne lepším udržaním teploty, arómy a chuti kávy.

Krásnu bielu šálku harmonických kriviek zdobí unikátny čierno-biely motív kávy Lucaffé Mr. Exclusive. Rovnako i podšálka sa pýši bielou farbou. Vnútornú stranu šálky a stred podšálky dekoruje nápadné logo spoločnosti, ktoré je červenej farby.

Jemný vnútorný povrch šálky uľahčuje nalievanie kávy či mlieka a dlhšie uchováva konzistenciu krémy. Špeciálny dizajn uška dodáva šálke jedinečný šmrnc a zaručuje pohodlné uchopenie.

Je ideálna na podávanie cappuccina a môže poslúžiť aj ako očarujúci darček pre vášnivého kávičkára.

Vlastnosti produktu šálka cappuccino Lucaffé Mr. Exclusive

Základné špecifikácie
Farba Biela, čierna
Materiál Porcelán
Objem 140 ml
Obsah balenia 1 šálka, 1 podšálka

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!