Carraro darčekové balenie 6 káv

Carraro darčekové balenie 6 káv je luxusná darčeková sada výberových odrodových mletých káv z celého sveta.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • Značka: Carraro
  • Kód produktu: 122092
  • 26,99€

Luxusná darčeková sada výberových odrodových mletých káv z celého sveta. Obdarte seba alebo svojich blízkych výnimočným chuťovým zážitkom!

Balenie obsahuje 6 káv. Hmotnosť jednej kávy je 62,5g.

Zloženie:

Carraro Guatemala - Najuznávanejšie kávy z Guatemaly sú pestované v časti krajiny zvanej Antigua vo výškach od 1600 m do 2000 m. Už len malé množstvo výrobcov stále používa tradičné spôsoby pestovania, zberu a spracovania plodov. Výsledkom je vynikajúca káva s kvetinovou arómou v šálke a stopami vôní alpských bylín. Sladká a silno čokoládová káva, s plným telom a delikátnou aciditou. Prekrásne sa snúbi so sladkými ale aj tradičnými raňajkami, dokonca aj vo väčšej, "americkej" verzii.

Carraro Brasile - Brazílska top káva sa pestuje v oblasti Alta Mogiana štátu Sao Paolo asi 600 m nad morom. Špeciálna starostlivosť pri jej pestovaní, zbere a spracovaní káve získala titul Specialty Strictly Soft káva. V šálke je sladká, ale nie príliš, nájdeme v nej aj nádych lieskovcov a vôňu opečeného chleba. Tieto vlastnosti ju robia priam ideálnou na pitie kedykoľvek počas dňa.

Carraro Colombia - Kolumbia je druhým najväčším svetovým producentom kávy Arabika po Brazílii. Kvalita kolumbijskej Arabiky je vyššia, v chuti sladšia a obvykle definovaná ako Suave (soft). Starostlivo vybrané Supremo zrná, pestované v regióne Medellin, sú veľké, ploché a jednotné. V šálke je káva jemne sladká, s ľahkým, aromatickým telom. Iba prvý kontakt s ňou vytvára nízke tóny acidity, ktorá sa rýchlo vytratí. To kávu robí príjemným spoločníkom na chvíle pôžitku a relaxu kedykoľvek počas dňa.

Carraro India - Veľmi neobvyklá káva. Po zbere je spracovaná dvoma následnými krokmi: týždne je vystavená vlhkosti monzúnových vetrov a potom jemne a ľahko dosušená v dyme. V šálke nájdeme náznaky typických exotických chutí s vôňou sušených aromatických bylín. Chuť je jedinečná a pikantná. Bez ohľadu na počiatočne neobvyklý, jemne ostrý vplyv zanecháva čistú dochuť v ústach. Ideálna na podávanie po teplom, korenenom jedle.

Carraro Ethiopia - Etiópia je rodiskom kávy. Pestuje v južnej časti krajiny, v sopečnej pôde s nadmorskou výškou 1300-2100 m n. m., kde je rozdiel medzi obdobím vlhka a obdobím sucha. Táto káva vyniká najväčšou aromatickosťou zo všetkých káv sveta s výraznými znakmi jazmínu a okvetných lístkov ruže. Jemne sladká, so stredným telom v šálke pôsobí sentimentálne a romanticky. Má perzistentnú a veľmi príjemnú dochuť. Ideálne podávaná k raňajkám a sladkostiam po jedle.

Carraro Costa Rica - Vzácna káva, pestovaná v regióne Tarrazu v nadmorskej výške 1500 m nad morom, kde pôdne a klimatické podmienky vytvárajú ideálne prostredie pre jej rast. Mokré spracovanie, nasledujúce po elektronickom a potom ručnom triedení, rozvíja čistú, sladkú a ľahko kyslú chuť v šálke. Má ľahké telo a bohatú kvetinovú vôňu. Spomenuté vlastnosti z nej robia ideálny popoludňajší nápoj, podávaný aj vo väčšej, americkej verzii v sprievode sladkých sušienok a koláčov.

O pražiarovi kávy Carraro Darčekové Balenie - 6 káv

Caffé Carraro je pražiareň kávy s viac ako 90-ročnou tradíciou (založená v r. 1927) nachádzajúca sa na severe Talianska, len 100 km od Benátok. Spojením dlhoročných skúseností, najmodernejšej výrobnej technológie a precízneho výberu len tých najkvalitnejších kávových zŕn je Caffé Carraro úspešnou a obľúbenou značkou nielen na talianskom trhu, ale aj vo viac ako 50-tich krajinách sveta. Ročná produkcia tejto spoločnosti je viac ako 6 000 ton kávy.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!