Zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", viac informácií tu

V súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania. Miesto osobného odberu, viac informácií tu

Italcaffé Espresso Casa 250g

Pražená mletá káva Italcaffé Espresso Casa vytvára v šálke hustú a krémovú penu s charakteristickou sladkastou chuťou a bohatou, výraznou arómou.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • 5,99€
  • Pražená mletá káva
  • Zmes Arabiky a Robusty
  • Hmotnosť balenia: 250 g
  • Káva určená pre pákové kávovary

Charakteristika kávy Italcaffé Espresso Casa

Stredne pražená mletá káva Italcaffé Espresso Casa sa skladá len z tých najlepších odrôd Arabiky a Robusty. Precízne vyberané kávové zrnká sú rovnomerne pražené pomocou najmodernejších technológií v rodinnej pražiarni tak, aby dokázali vytvoriť v šálke hustú a krémovú penu s charakteristickou sladkastou chuťou a bohatou, výraznou arómou. Ihneď po upražení a vychladnutí po termickom šoku je káva zomletá a hermeticky uzavretá do vákuového obalu, aby si dokázala udržať rovnakú chuť a arómu po dlhý čas. Ideálna na prípravu pravého talianskeho espressa.

Viac informácií o talianskych kávových zmesiach sa môžete dozvedieť tu.

O pražiarovi kávy Italcaffé Espresso Casa

Italcaffé je spoločnosť zameraná na praženie, distribúciu a predaj kávy sídliaca v severnej časti Talianska, v okolí mesta La Spezia. Bola založená v roku 1969 a začínala ako tradičná rodinná pražiareň. V súčasnosti vyváža kávu až do 30-tich krajín sveta a preto je populárnou značkou nielen v Taliansku. Využívaním najpokročilejších technológií pri pražení kávy Italcaffé zaručuje 100%-nú kvalitu svojich výrobkov a ponúka zákazníkom kávu, ktorá si uchováva všetky chuťové vlastnosti, potrebné pre vychutnanie si pravého talianskeho espressa. Okrem toho prináša na trh hlavne širokú škálu rôznych vynikajúcich kávových zmesí, ktoré sú zložené len z veľkých a precízne vyberaných kávových zŕn. Italcaffé, to je záruka najvyššej kvality a spokojnosti! Viac o spoločnosti Italcaffé sa môžete dozvedieť tu.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!