Vážení zákazníci,
v súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania súčasného stavu. Rovnako je uzavretá prevádzka Cafepoint na Žilinskej ulici, ktorá pre internetový obchod obsluhovala zákazníkov s osobnými odbermi. Miesto osobného odberu je presunuté do centrálneho skladu na Račianskej ulici č. 66 v Bratislave v čase od 9:00 do 16:00. Pri osobnom odbere nie je možná platba v hotovosti a kartou. Pri osobnom odbere tovaru je potrebné zvoliť online platbu kartou, alebo platbou pomocou predfaktúry.
Váš tím Cafepoint

Vážení zákazníci,
zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", v pracovné dni, pre mesto Bratislava. Pri využití donáškovej služby je nutná online platba. Donášková služba je bezplatná.

Jura E80

Automatický kávovar Jura E80 dokáže vykúzliť až 15 druhov nápojov, pričom ovládanie tohto stroja bude hračkou vďaka integrovanému farebnému TFT displeju.
DO 3 DNÍ
 • Značka: Jura
 • Kód produktu: 202129
 • 1 049,00€

JURA E80 je automatický kávovar renomovaného švajčiarskeho výrobcu. Pýši sa elegantným dizajnom, ľahkou obsluhou a pokročilými technológiami, ktoré zaručujú prípravu tej najlepšej kávy. Nadchne nielen milovníkov espressa, ale aj fanúšikov lahodných kávových špecialít. Je ideálny najmä pre domácnosti či kancelárie s menším počtom zamestnancov.

Stroj disponuje hneď viacerými jedinečnými vlastnosťami a funkciami akými sú napríklad Systém pulzného extrakčného procesu (P.E.P.®), Inteligentný predlúhovací Aroma systém (I.P.B.A.S.©), výškovo nastaviteľný výpust na kávu/cappuccino, príprava 2 šálok kávy/espressa naraz, Inteligentný vodný systém (I.W.S.®) či vysokokvalitný mlynček Aroma G3. Jeho ovládanie bude hračkou vďaka integrovanému farebnému TFT displeju a aplikácii JURA Coffee App (po zakúpení doplnkového zariadenia JURA Smart Connect). Kávovar dokáže vykúzliť až 15 rôznych druhov nápojov, pričom je vybavený dýzou na cappuccino, ktorá Vám zaručí prípravu tej najjemnejšej mliečnej peny. A aby toho nebolo málo, JURA E80 ponúka jednoduchý koncept obsluhy spojený so širokým rozpätím možností rôzneho nastavovania a programovania. Môžete si napríklad vybrať akú teplotu a množstvo vody bude mať Vaša káva, prípadne nastaviť jej preferovanú silu. Stroj prichádza na trh v elegantnej čiernej farbe, vďaka čomu bude ozdobou nejednej modernej domácnosti či kancelárie.

JURA E80, to je voňavá šálka kávy v pohodlí Vášho domova!


Káva ako v kaviarni

Kávovar zaručuje prípravu vždy perfektnej šálky kávy vďaka dvom pokrokovým technológiam. Prvou je P.E.P.®, čiže Pulzný extrakčný proces, na vývoji ktorého sa JURA inšpirovala postupmi tých najlepších baristov. Výsledkom je revolučný systém optimalizujúci čas lúhovania, vďaka čomu bude docielená potrebná aróma a intenzita pri všetkých druhoch nápojov. Druhou technológiou je I.P.B.A.S.©, čiže Inteligentný predlúhovací Aroma systém, ktorý pred samotným procesom lúhovania kávu najprv navlhčí. Navyše, kávovar je vybavený inovatívnym šesťstupňovým mlynčekom Aroma G3 vyznačujúci sa šetrným a rýchlym mletím kávových zŕn pre ešte väčší pôžitok z kávy.


Ovládanie prepracované do detailov

Navigácia a ovládanie kávovaru JURA E80 sa stane zábavou vďaka integrovanému farebnému TFT displeju. Stroj dokáže vyčarovať až 15 rôznych nápojov, pričom príprava horúcej vody na čaj/jemnej mliečnej peny či 2 šálok kávy/espressa naraz sú samozrejmosťou. Okrem toho má JURA E80 integrované programy pre prepláchnutie, čistenie a odvápňovanie, vďaka čomu budú nápoje z neho chutiť tak, ako majú. A to všetko stlačením iba jediného tlačidla!


Mliečna pena jemná ako obláčik

Kávovar je vybavený unikátnou profesionálnou dýzou G2, vďaka ktorej si ľahko a pohodlne vyrobíte ľubovoľné množstvo delikátnej a jemnej mliečnej peny potrebnej pre Vaše obľúbené flat white či latte macchiato. Dýza je vyrobená z vysokokvalitných materiálov a pýši sa dokonalými haptickými a optickými vlastnosťami. Okrem toho výpust na cappuccino sa dá nastaviť až do výšky 153 mm, takže môžete bez obáv pod neho umiestniť aj pohár s väčším objemom určeným na servírovanie kávových špecialít.


Inteligentný vodný systém

Kávovar JURA E80 je jedinečný aj vďaka svojmu prepracovanému dizajnu: nádobka na vodu má luxusný ryhovaný vzhľad podčiarknutý kvalitnou kovovou rukoväťou a na pochrómovanom rošte na šálky sa jednotlivé kávové špeciality budú vynímať ešte viac, pretože sa vie, že oko pije s nami :).


 • Nadčasové čierne prevedenie
 • Jednoduchá koncepcia obsluhy
 • Moderný farebný TFT displej
 • Vysokokvalitný mlynček Aroma G3
 • Výškovo nastaviteľný výpust na kávu až do 111 mm
 • Dýza na prípravu jemnej mliečnej peny
 • Zásobník na zrnkovú kávu s kapacitou až 280 g
 • Zásobník na vodu o objeme 1,9 l
 • Integrované programy na preplachovanie, čistenie a odvápňovanie
 • Inteligentný vodný systém (I.W.S.®) s filtrom CLARIS Smart
 • Pulzný extračný proces (P.E.P.®)
 • Inteligentný predlúhovací aróma systém (I.P.B.A.S.©) pre tú najdokonalejšiu arómu kávy
 • 15 naprogramovaných druhov nápojov
 • Príprava horúcej vody na čaj/instantné nápoje s 3 úrovňami teploty
 • Naprogramovateľné úrovne sily kávy: 8 stupňov
 • Nastavenie teploty kávy: 2 stupne
 • Príprava 2 šálok kávy/espressa/ristretta naraz
 • Jantárové a biele osvetlenie šálok pre mimoriadny estetický zážitok

Viac informácií o automatickom kávovare sa môžete dozvedieť tu.


O výrobcovi kávovarov JURA

JURA je švajčiarska spoločnosť zameraná výlučne na výrobu domácich i profesionálnych plnoautomatických kávovarov, ich komponentov a príslušenstva, pričom ako jediná značka na svete sa pýši týmto titulom, vďaka čomu si vybudovala silnú pozíciu na poli automatických kávovarov. Na vývoji strojov sa podieľa tím zložený zo 70-tich inžinierov, ktorí dbajú predovšetkým na to, aby Vám do šálky natiekla vždy dokonalá káva, a to iba jedným stlačením (dotykom) tlačidla. Okrem toho sa JURA kávovary vyznačujú prepracovaným, nadčasovým dizajnom čistých, hladkých línií, vysokokvalitnými materiálmi, špičkovými technológiami, intuitívnym ovládaním a dlhoročnou funkčnosťou s ohľadom na životné prostredie a trvalú udržateľnosť. A aby toho nebolo málo, na renomovaných medzinárodných súťažiach si neustále odnášajú prvenstvá za svoje štýlové prevedenie. Ak túžite po absolútnom pôžitku z kávy a jej pitie beriete vážne, potom kávovar JURA je určený priamo Vám. Viac o spoločnosti JURA sa môžete dozvedieť tu.

Vlastnosti produktu Jura E80

Vlastnosti
Dýza na cappuccino Dýza na jemnú mliečnu penu
Inteligentný predlúhovací Aroma systém (I.P.B.A.S.©) Áno
Inteligentný vodný systém (I.W.S.®) Áno
Monitorovaný odkvapkávač Áno
Pulzný extrakčný proces (P.E.P.©) Áno
Režim úspory energie (E.S.M.©) Áno
TÜV Certifikát Áno
Základné špecifikácie
Dĺžka kábla 1,1 m
Druhý typ mletej kávy Áno
Farba Čierna
Filter na vodu CLARIS Smart
Hmotnosť 9,8 kg
Osvetlenie šálok Biele a jantárové
Rozmery (Š x V x H) 280 x 346 x 444 mm
Wireless ready Áno
Funkcie
Automatická detekcia mletej kávy Áno
Automatické vyplachovanie mliečnych ciest Áno
Čistiaci program Áno
Integrovaný program čistenia mliečnych ciest Áno
Integrovaný program odvápňovania Áno
JURA Technológia jemnej mliečnej peny Áno
Nastavenie množstva vody na kávu Áno
Nastavenie tvrdosti vody Áno
Nastaviteľná teplota kávy Áno (2 stupne)
Nastaviteľný stupeň pomletia Áno
Ovládanie pomocou smartfónu JURA Coffee App
Príprava 2 šálok espressa naraz Áno
Príprava 2 šálok kávy naraz Áno
Príprava horúcej vody na čaj/instantné nápoje Áno (3 stupne teploty)
Pripravované nápoje 15 druhov nápojov (1 latte macchiato, 1 cappuccino, 1 flat white, 1 espresso macchiatto, 1 káva, 2 kávy, 1 espresso, 2 espressá, 1 ristretto, 2 ristrettá, espresso doppio, špeciálna káva, mliečna pena, horúca voda, horúca voda pre zelený čaj)
Programovateľné úrovne sily kávy Áno (8)
Programovateľný čas vypnutia Áno
Systém predohriatia Áno
Tlačidlo 0 wattov Áno
Technické špecifikácie
Connector System Áno
Displej TFT farebný displej
Displej stavu údržby Áno
Maximálny počet porcií kávového odpadu 16
Mlynček na kávu Aroma G3
Napätie 230 V
Objem nádoby na vodu 1,9 l
Otvor na mletú kávu Áno
Počet mlynčekov 1
Počet púmp 1
Počet termoblokov 1
Počet zásobníkov na zrnkovú kávu 1
Príkon 1450 watt
Spotreba energie so zapnutým E.S.M.© 6 watt hodín
Spotreba energie v stand-by móde 0 watt
Tlak pumpy 15 bar
Variabilná varná jednotka 5 - 16 g
Výpust na horúcu vodu Áno (výškovo nastaviteľný v rozpätí 107 - 153 mm)
Výškovo nastaviteľný výpust na cappuccino 107 - 153 mm
Výškovo nastaviteľný výpust na kávu 65 - 111 mm
Zásobník na zrnkovú kávu S kapacitou 280 g

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!