Vážení zákazníci,
v súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania súčasného stavu. Rovnako je uzavretá prevádzka Cafepoint na Žilinskej ulici, ktorá pre internetový obchod obsluhovala zákazníkov s osobnými odbermi. Miesto osobného odberu je presunuté do centrálneho skladu na Račianskej ulici č. 66 v Bratislave v čase od 9:00 do 16:00. Pri osobnom odbere nie je možná platba v hotovosti a kartou. Pri osobnom odbere tovaru je potrebné zvoliť online platbu kartou, alebo platbou pomocou predfaktúry.
Váš tím Cafepoint

Vážení zákazníci,
zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", v pracovné dni, pre mesto Bratislava. Pri využití donáškovej služby je nutná online platba. Donášková služba je bezplatná.

Morettino Gran Gusto 1kg, zrnková káva

Pražená zrnková káva Morettino Gran Gusto sa vyznačuje zamatovou krémou zlatej farby a rafinovanou, sladkou chuťou s plným telom a dlhotrvajúcou dochuťou.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • 29,99€

Charakteristika kávy Morettino Gran Gusto

Stredne-tmavo pražená zrnková káva Morettino Gran Gusto pozostáva z vyberaných kávových zŕn pochádzajúcich z krajín Latinskej Ameriky a Ázie. Vďaka tejto jedinečnej kombinácii v nej môžete pocítiť širokú škálu kvetinových tónov juhoamerických odrôd, jazmínové tóny honduraskej kávy a intenzívne čokoládové tóny ázijských káv. Morettino Gran Gusto sa vyznačuje zamatovou krémou zlatej farby a rafinovanou, sladkou chuťou s plným telom, lahodnou aciditou a príjemnou, dlhotrvajúcou dochuťou. Na súťaži pod názvom International Coffee Tasting získala zlatú medailu. Ako stvorená na prípravu klasického talianskeho espressa.

Viac informácií o talianskych kávových zmesiach sa môžete dozvedieť tu.

O pražiarovi kávy Morettino Gran Gusto

Caffé Morettino je talianska spoločnosť zameraná na praženie, distribúciu a predaj kávy, ktorú v roku 1920 založil Angelo Morettino v Palerme. Majiteľ dbal na vysokú kvalitu kávových zŕn a vo svojich zmesiach používal len tie najlepšie odrody. Vďaka tomu postupne silnel vplyv značky Morettino na kávovom trhu, pričom sa stala vyhľadávanou v prvých historických kaviarňach v Palerme. Spoločnosť berie svoju vášeň pre kávu naozaj vážne: pri výrobných procesoch rešpektuje životné prostredie a dlhoročnú remeselnú tradíciu praženia kávy a okrem toho založila múzeum i školu kávy, čím sa snaží o šírenie poznatkov z kávového sveta. Za zmienku stojí i to, že firma sa pýši početnými zlatými medailami získanými na súťaži pod názvom International Coffee Tasting atď., čo potvrdzuje fakt, že ponúka skutočne výnimočné kávy. Caffé Morettino, to je veľmi dlhý príbeh opisujúci nekonečnú vášeň pre kávu.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!