Bialetti Dama Gran Gala, 1 porcia

Moka kávovar Bialetti Dama Gran Gala spája v sebe vášeň pre kávu s elegantným dizajnom. Je vyrobený z hliníka a uchováva si klasický osemuholníkový tvar.
  • Značka: Bialetti
  • Kód produktu: 203385
  • Tento produkt je nedostupný

Zmyselný pôžitok

Tento moka kávovar od uznávaného talianskeho výrobcu Bialetti slúži na prípravu 1 porcie pravého talianskeho espressa. Spája v sebe nekonečnú vášeň pre kávu s elegantným, nadčasovým dizajnom. Je vyrobený z hliníka a uchováva si klasický osemuholníkový tvar, avšak nádobka na vodu má jemne zaoblené hrany, čo robí z tejto moka kanvičky skutočne originálny kúsok. Rovnako príťažlivé je i jej farebné prevedenie: čierno-strieborná kombinácia dodáva kávovaru unikátny vzhľad. Ergonomická rukoväť z nehorľavého silikónu zaručuje pohodlnú manipuláciu. Pripravte si i Vy doma kávu, ktorá prebudí všetky Vaše zmysly!

Nie je vhodný na indukciu ani do umývačky riadu!

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií, pričom pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Veľkosti 1 porcie zodpovedá cca 0,5 dl vody / 7 g kávy. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak nebude sitko plné kávy, kávovar bude pracovať nesprávne a pripraví Vám nekvalitné espresso.

Viac o spôsobe prípravy kávy v moka kávovari sa môžete dozvedieť tu.

O výrobcovi moka kávovarov Bialetti

V roku 1933 Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny kávovar Moka Express, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy. Viac o spoločnosti Bialetti sa môžete dozvedieť tu.
Hliníková moka kanvička vie pripraviť silné a autentické espresso za pár minút. Má originálny osemuholníkový tvar kvôli rovnomernému šíreniu tepla, čím výrazne umocňuje arómu Vašej kávy.

Vlastnosti produktu Bialetti Dama Gran Gala, 1 porcia

Základné špecifikácie
Farba Strieborná, čierna
Materiál Potravinársky hliník, silikón
Množstvo kávy 7 g
Typ varnej dosky Plynová, elektrická, sklokeramická
Technické špecifikácie
Objem nádoby na vodu 0,5 dl vody / 1 šálka kávy

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!