Bialetti Mini Express hliníkový, 1 porcia

Hliníkový moka kávovar Bialetti Mini Express na 1 porciu je variantou klasického kávovaru Bialetti Moka Express; charakterizuje ho najmä unikátny výpust.
  • Značka: Bialetti
  • Kód produktu: 203403
  • Tento produkt je nedostupný

Espresso priamo do šálky!

Tento hliníkový moka kávovar od svetoznámeho talianskeho výrobcu Bialetti je určený na prípravu 1 porcie lahodného talianskeho espressa. Je variantou klasického moka kávovaru Bialetti Moka Express; charakterizuje ho predovšetkým unikátny výpust, ktorý nalieva čerstvo pripravenú kávu priamo do šálky. Čo sa týka dizajnu, je v striebornom prevedení a nádobka na vodu si zachováva obvyklý osemuholníkový tvar. Netradičná príprava kávy od tradičného výrobcu!

Nie je vhodný na indukciu ani do umývačky riadu!

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií, pričom pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Veľkosti 1 porcie zodpovedá cca 0,5 dl vody / 7 g kávy. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak nebude sitko plné kávy, kávovar bude pracovať nesprávne a pripraví Vám nekvalitné espresso.

Viac o spôsobe prípravy kávy v moka kávovari sa môžete dozvedieť tu.

O výrobcovi moka kávovarov Bialetti

V roku 1933 Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny kávovar Moka Express, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy. Viac o spoločnosti Bialetti sa môžete dozvedieť tu.
Hliníková moka kanvička vie pripraviť silné a autentické espresso za pár minút. Má originálny osemuholníkový tvar kvôli rovnomernému šíreniu tepla, čím výrazne umocňuje arómu Vašej kávy.

Vlastnosti produktu Bialetti Mini Express hliníkový, 1 porcia

Základné špecifikácie
Farba Strieborná
Materiál Potravinársky hliník
Množstvo kávy 7 g
Typ varnej dosky Plynová, elektrická, sklokeramická
Technické špecifikácie
Objem nádoby na vodu 0,5 dl vody / 1 šálka kávy

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!