Bialetti Moka Elettrika, 2 porcie

Moka kávovar Bialetti Moka Elettrika na 2 porcie má základňu so zapínačom, ktorú možno zapojiť do elektrickej siete o 110V/230V. Je vyrobený z hliníka.
  • Značka: Bialetti
  • Kód produktu: 203405
  • 59,90€

Šálka kvalitnej kávy kdekoľvek ste

Tento moka kávovar od popredného talianskeho výrobcu Bialetti slúži na prípravu 2 porcií lahodného talianskeho espressa a predstavuje elektrickú verziu legendárneho moka kávovaru Bialetti Moka Express. Jeho veľkou prednosťou je základňa so zapínačom, ktorú možno zapojiť do elektrickej siete o 110V/230V. Preto sa Vám bude hodiť predovšetkým na dovolenky, pobyt na chate či do kancelárie. Táto moka kanvička je vyrobená z potravinárskej hliníkovej zliatiny, ergonomicky tvarovaná rukoväť z teplovzdorného plastu zaručuje pohodlnú manipuláciu. Okrem toho ju charakterizuje tradičný osemuholníkový dizajn pre ešte väčší pôžitok z kávy. Či už na cestách alebo doma, Bialetti Moka Elettrika Vám spraví príjemnú a voňavú prestávku kedykoľvek počas dňa.

Nie je vhodný na plynový, elektrický, sklokeramický a indukčný typ varnej dosky a takisto sa nehodí do umývačky riadu!

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií, pričom pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Veľkosti 1 porcie zodpovedá cca 0,5 dl vody / 7 g kávy. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak nebude sitko plné kávy, kávovar bude pracovať nesprávne a pripraví Vám nekvalitné espresso.

Viac o spôsobe prípravy kávy v elektrickom moka kávovari sa môžete dozvedieť tu.

O výrobcovi moka kávovarov Bialetti

V roku 1933 Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny kávovar Moka Express, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy. Viac o spoločnosti Bialetti sa môžete dozvedieť tu.
Hliníková moka kanvička vie pripraviť silné a autentické espresso za pár minút. Má originálny osemuholníkový tvar kvôli rovnomernému šíreniu tepla, čím výrazne umocňuje arómu Vašej kávy.

Vlastnosti produktu Bialetti Moka Elettrika, 2 porcie

Základné špecifikácie
Dĺžka kábla 1 m
Farba Strieborná
Materiál Potravinársky hliník, plast
Množstvo kávy 14 g
Typ varnej dosky Základňa
Technické špecifikácie
Objem nádoby na vodu 1 dl vody / 2 šálky kávy

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!