Home Moka Stone čierny, 3 porcie

Kávovar Home Moka Stone na 3 šálky talianskeho espressa. Jeho vzhľad podčiarkuje elegantné čierne prevedenie s bielymi bodkami pripomínajúcimi nočnú oblohu.
  • Značka: Home
  • Kód produktu: 203427
  • Tento produkt je nedostupný

Tento moka kávovar slúži na prípravu 3 porcií pravého talianskeho espressa. Od svojich ostatných "súrodencov" sa líši tým, že dno nádobky na vodu je vhodné aj na použitie na indukčných varných doskách. Je vyrobený z potravinárskej hliníkovej zliatiny, ergonomicky tvarovaná rukoväť z teplovzdorného plastu zaručuje pohodlnú manipuláciu. Jeho vzhľad podčiarkuje elegantné čierne prevedenie s bielymi bodkami pripomínajúcimi nočnú oblohu. Okrem toho spája v sebe 2 tvary: moderný zaoblený dizajn nádobky na vodu vytvára s tradičným osemuholníkovým telom jedinečný súlad. Kávovar Home Moka Stone, to je potešenie z kávy, o akom ste doteraz iba snívali!

Nie je vhodný do umývačky riadu!

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií, pričom pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Veľkosti 1 porcie zodpovedá cca 0,5 dl vody / 7 g kávy. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak nebude sitko plné kávy, kávovar bude pracovať nesprávne a pripraví Vám nekvalitné espresso.

Viac o spôsobe prípravy kávy v moka kávovari sa môžete dozvedieť tu.

Vlastnosti produktu Home Moka Stone čierny, 3 porcie

Základné špecifikácie
Farba Čierna s bielymi bodkami
Materiál Potravinársky hliník, plast
Množstvo kávy 21 g
Objem 1,5 dl vody / 3 šálky kávy
Typ varnej dosky Indukčná, plynová, elektrická, sklokeramická

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!