Illy Kapsula HES odroda Brasil 21 ks

Illy Monoarabica Brazil pre iperEspresso v šálke vyniká výraznou arómou, intenzívnou, sladkastou chuťou s tónmi karamelu a čokolády a plným, zamatovým telom.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • Značka: Illy
  • Kód produktu: 172025
  • 12,99€
  • Pražená mletá káva v kapsuliach
  • Odrodová 100% Arabika z Brazílie
  • Obsah balenia: 21 kapsúl
  • Hmotnosť 1 kapsule: cca 7 g
  • Kapsule určené pre systém kávovarov iperEspresso od spoločnosti Illy, Cuisinart a Gaggia - 100% kompatibilné

Charakteristika kávy Illy Monoarabica Brazil pre iperEspresso

Pražená mletá káva Illy Monoarabica Brazil určená pre systém iperEspresso je odrodová 100% Arabika pochádzajúca z juhovýchodnej Brazílie, kde sú mimoriadne priaznivé podmienky na jej pestovanie. V šálke vyniká výraznou arómou, intenzívnou, sladkastou chuťou s tónmi karamelu a čokolády a plným, zamatovým telom.
Inovatívny iperEspresso kapsulový systém využíva patentovaný 2-stupňový proces extrakcie kávy, výsledkom čoho je znamenité espresso s intenzívnou arómou, plnou chuťou a zamatovou, perzistentnou krémou. Príslušné kávové kapsule sú kompatibilné s kávovarmi Francis Francis X1, X7, X7.1, X7.1 Sunrise, X8, X9, Y1, Y1.1, Y3, Y5, Y5 Duo, Y5 Milk, Cuisinart pre Illy a Gaggia pre Illy.

O pražiarovi kávy Illy Monoarabica Brazil pre iperEspresso

Illy je spoločnosť zameraná nielen na praženie, distribúciu a predaj kávy, ale aj výrobu kávovarov, kávových mlynčekov a šálok. V roku 1933 ju založil Francesco Illy v talianskom meste Terst. Pôvodne začínala ako malá rodinná firma, no dnes pôsobí až v 140-tich krajinách sveta, a to vďaka vysokej kvalite a nezameniteľnej zamatovej chuti jej kávy. Vynikajúce kávové zmesi pozostávajúce z 9 odrôd Arabiky robia radosť miliónom ľudí po celej Zemi. Aby sa táto značka presadila na trhu s kávou, Francesco Illy vymyslel špeciálnu technológiu uchovania arómy čerstvej kávy v plechovke. Okrem toho v roku 1974 začala spoločnosť vyrábať, ako prvá na svete, kávové kapsule pre domácnosti a preslávila sa aj vďaka exkluzívnej ponuke kávovarov so systémom iperEspresso, jedinečným kolekciám šálok či vlastnej sietí kaviarní. Illy je jasným dôkazom toho, ako si kvalitná káva dokáže nájsť svojich oddaných zákazníkov. Viac o spoločnosti Illy sa môžete dozvedieť tu.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!