Kávové predplatné pre domácnosti

  • od 35,00€

Hmotnosť:

Dĺžka predplatného:


ks mesačne

O čo sa jedná?

Mate radi odrodovú kávu ale niekedy ste veľmi zaneprázdnený alebo unavený si ju ísť kúpiť do našej predajne? Alebo si len nevšimnete že sa Vám káva už minula a siahnete po prvej káve, na ktorú v obchode natrafíte? Tieto problémy sme sa snažili vyriešiť za Vás. Prinášame Vám kávové predplatné, vďaka ktorému Vám každý mesiac doručíme odrodovú kávu podľa Vami zvolených preferencií až k Vám domov. 

 

Čo mám v cene?

Či už máte radi sladké tóny Strednej Ameriky, tabakovo – karamelovú dochuť Kuby alebo sa necháte prekvapiť, je to na Vás. V predplatnom máte na výber z 250g alebo 1kg balenia kávy a trvanie predplatného na 3, 6, 9 alebo 12 mesiacov. Keďže máme v ponuke rôzne druhy káv z piatich svetových kontinentov, môžete nechať výber na nás a každý mesiac Vás prekvapíme niektorou krajinou, z našej ponuky. Ak preferujte iba vybrané kontinenty, môžete si zvoliť z ktorých Vám každý mesiac pošleme kávu. Takže ak nemáte radi africké kávy, kávu z Etiopie Vám určite nepríde. A nakoniec, sme pre tých, ktorí si chcú byť istý svojim výberom, pripravili možnosť vybrať si konkrétne typy krajín, ktoré Vám budeme postupne posielať. K tomuto všetkému máte poštovné grátis. 

 

Čo ak chcem predplatné zmeniť alebo zrušiť?

V prípade, ak budete chcieť predplatné zmeniť, pozastaviť alebo zrušiť, stačí, ak nám napíšte na eshop@cafepoint.sk a Vašu požiadavku vybavíme.