Vážení zákazníci,
v súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania súčasného stavu. Rovnako je uzavretá prevádzka Cafepoint na Žilinskej ulici, ktorá pre internetový obchod obsluhovala zákazníkov s osobnými odbermi. Miesto osobného odberu je presunuté do centrálneho skladu na Račianskej ulici č. 66 v Bratislave v čase od 9:00 do 16:00. Pri osobnom odbere nie je možná platba v hotovosti a kartou. Pri osobnom odbere tovaru je potrebné zvoliť online platbu kartou, alebo platbou pomocou predfaktúry.
Váš tím Cafepoint

Vážení zákazníci,
zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", v pracovné dni, pre mesto Bratislava. Pri využití donáškovej služby je nutná online platba. Donášková služba je bezplatná.

KeepCup Mini Harmony SiX, 177ml

Moderný ekopohár KeepCup Mini Harmony SiX je určený pre nápoje do 100 stupňov Celzia. Je jednoduchý na údržbu a možno ho rozobrať na 4 časti.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
 • Značka: KeepCup
 • Kód produktu: 552275
 • 10,90€

Pre milovníkov kávy so sebou

KeepCup Mini je prvý znovupoužiteľný pohár na svete, ktorý vyhovuje baristickým štandardom. Jedná sa o štýlový a moderný ekopohár, šetrný k životnému prostrediu, ktorý dokáže udržať konštantnú teplotu nápoja o 20 až 30 minút dlhšie ako klasický papierový pohár.

Je vynikajúcim pomocníkom pre aktívnych a environmentálne založených ľudí. Vďaka nemu si môžete vychutnať svoju kávu cestou do práce/školy bez toho, aby ste sa obliali alebo popálili. Šikovne padne do ruky.

Vo vrchnáku sa nachádza väčší otvor určený na pitie. Vyliatiu tekutiny bráni viečko, ktorým je možné otvor ľahko uzatvoriť. Pohár však udržujte vo vertikálnej polohe, keďže viečko nie je na 100% vodotesné.

Pohár obopína silikónový prstenec, ktorý chráni Vašu ruku pred teplotou nápoja a slúži na pohodlné uchopenie pohára. Je dekorovaný logom spoločnosti KeepCup.

KeepCup Mini o veľkosti SiX je vhodný na espresso, dvojité espresso, ristretto, espresso lungo alebo cappuccino. Je ekvivalentom cappuccino šálky.

Ďalšie vlastnosti pohára KeepCup Mini:

 • určený pre nápoje do 100 stupňov Celzia
 • vhodný do umývačku riadu - vrchný kôš
 • odporúča sa radšej ručné umývanie
 • vhodný do mikrovlnnej rúry - bez vrchnáka (ohrievajte max. do 100 stupňov Celzia!)
 • jednoduchý na údržbu
 • možnosť ho rozobrať na 4 časti
 • 100% recyklovateľný
 • bez obsahu BPA a BPS
 • široké spektrum farebných prevedení

O výrobcovi pohárov KeepCup

KeepCup je austrálska spoločnosť zameraná na dizajn, výrobu a predaj rozmanitých znovupoužiteľných pohárov, ktoré sa vyznačujú originálnym dizajnom pestrých farieb, prvotriednou kvalitou, jednoduchou obsluhou a dlhoročnou funkčnosťou. Poháre sú barista friendly a vyrábajú sa z rôznych materiálov: plast, sklo, kork či silikón. V súčasnosti sa predávajú vo viac ako 65-tich krajinách sveta a úspešne nahrádzajú jednorázové poháre na kávu, čím prispievajú k ochrane životného prostredia a inšpirujú ostatných. Poháre KeepCup predstavujú revolúciu v kávovom svete, v ktorom možno zaneprázdnený moderný spôsob života prepojiť s ekologickým myslením a budovať tak lepšie zajtrajšky bez zbytočného odpadu.

Vlastnosti produktu KeepCup Mini Harmony SiX, 177ml

Základné špecifikácie
Farba Pohár: tmavofialový, prstenec: ružový, vrchnák: modrý, uzatváracie viečko: ružové
Hmotnosť 62 g
Materiál Polypropylén #5 a #7, LDPE #4, silikón #7
Objem 177 ml
Priemer dna 46 mm
Výška 91 mm bez vrchnáka; 100 mm s vrchnákom

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!