KeepCup Original Star Wars BB8 S, 227 ml

KeepCup Original Star Wars BB8 S je vkusný ekopohár vzdávajúci úctu kultovej sérii filmov Star Wars. Pohár má objem 227 ml a je vhodný napr. na cappuccino.
  • Značka: KeepCup
  • Kód produktu: 552222
  • Tento produkt je nedostupný

Pozdrav z galaxie

Jedinečnou sériou štýlových ekopohárov Star Wars vzdáva spoločnosť KeepCup úctu kultovej sérii filmov Star Wars.

Pohár KeepCup BB8 je skutočne originálnym darčekom pre všetkých nadšených fanúšikov Star Wars, a to pre malých aj veľkých. BB8 je guľatý robot s voľne pohyblivou hlavou kupolovitého tvaru. Je bielej farby s oranžovými a striebornými kresbami a čiernou šošovkou na hlave. Prvýkrát sa objavil vo filme Star Wars: The Force Awakens. Netradičná podoba obľúbeného hrdinu Vás bude odteraz sprevádzať na každom kroku.

KeepCup Original je prvý znovupoužiteľný pohár na svete, ktorý vyhovuje baristickým štandardom. Jedná sa o vkusný a moderný ekopohár, šetrný k životnému prostrediu, ktorý dokáže udržať konštantnú teplotu nápoja o 20 až 30 minút dlhšie ako klasický papierový pohár. Je vynikajúcim pomocníkom pre aktívnych a environmentálne založených ľudí.

Vo vrchnáku sa nachádza otvor trojuholníkovitého tvaru určený na pitie. Vyliatiu tekutiny bráni viečko, ktorým je možné otvor ľahko uzatvoriť. Pohár však udržujte vo vertikálnej polohe, keďže viečko nie je na 100% vodotesné.

Pohár obopína silikónový prstenec, ktorý chráni Vašu ruku pred teplotou nápoja a slúži na pohodlné uchopenie pohára. Je dekorovaný kresbou robota BB8.

KeepCup Original Star Wars o veľkosti S je vhodný na flat white, filtrovanú kávu alebo cappuccino. Je ekvivalentom pohára určeného na podávanie caffé latte.

Ďalšie vlastnosti pohára KeepCup Original Star Wars:

  • odporúča sa radšej ručné umývanie
  • vhodný do mikrovlnnej rúry - bez vrchnáka
  • jednoduchý na údržbu
  • možnosť ho rozobrať na 4 časti
  • 100% recyklovateľný
  • bez obsahu toxického polypropylénu, BPA a BPS
  • prítomnosť vnútornej rysky

O výrobcovi pohárov KeepCup

KeepCup je austrálska spoločnosť zameraná na dizajn, výrobu a predaj rozmanitých znovupoužiteľných pohárov, ktoré sa vyznačujú originálnym dizajnom pestrých farieb, prvotriednou kvalitou, jednoduchou obsluhou a dlhoročnou funkčnosťou. Poháre sú barista friendly a vyrábajú sa z rôznych materiálov: plast, sklo, kork či silikón. V súčasnosti sa predávajú vo viac ako 65-tich krajinách sveta a úspešne nahrádzajú jednorázové poháre na kávu, čím prispievajú k ochrane životného prostredia a inšpirujú ostatných. Poháre KeepCup predstavujú revolúciu v kávovom svete, v ktorom možno zaneprázdnený moderný spôsob života prepojiť s ekologickým myslením a budovať tak lepšie zajtrajšky bez zbytočného odpadu.

Vlastnosti produktu KeepCup Original Star Wars BB8 S, 227 ml

Základné špecifikácie
Farba Pohár: biely s farebnou kresbou, prstenec: biely s farebnou kresbou, vrchnák: sivý, uzatváracie viečko: oranžové
Hmotnosť 84 g
Materiál Polypropylén #5, LDPE #4, silikón #7
Objem 227 ml
Priemer dna 60 mm
Výška 81 mm (bez vrchnáka)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!