KeepCup Original Star Wars R2D2 S, 227 ml

Ekopohár KeepCup Original Star Wars R2D2 S o objeme 227 ml nadchne každého skalného fanúšika Star Wars. Pohár vyhovuje baristickým štandardom.
  • Značka: KeepCup
  • Kód produktu: 552223
  • Tento produkt je nedostupný

Pozdrav z galaxie

Jedinečnou sériou štýlových ekopohárov Star Wars vzdáva spoločnosť KeepCup úctu kultovej sérii filmov Star Wars.

Pohár KeepCup R2D2 je skutočne originálnym darčekom pre všetkých nadšených fanúšikov Star Wars, a to pre malých aj veľkých. R2D2 je malý bielomodrý robot, ktorý sa vo filme prvýkrát predstavil na palube lode kráľovnej Amidaly. Netradičná podoba obľúbeného hrdinu Vás bude odteraz sprevádzať na každom kroku.

KeepCup Original je prvý znovupoužiteľný pohár na svete, ktorý vyhovuje baristickým štandardom. Jedná sa o vkusný a moderný ekopohár, šetrný k životnému prostrediu, ktorý dokáže udržať konštantnú teplotu nápoja o 20 až 30 minút dlhšie ako klasický papierový pohár. Je vynikajúcim pomocníkom pre aktívnych a environmentálne založených ľudí.

Vo vrchnáku sa nachádza otvor trojuholníkovitého tvaru určený na pitie. Vyliatiu tekutiny bráni viečko, ktorým je možné otvor ľahko uzatvoriť. Pohár však udržujte vo vertikálnej polohe, keďže viečko nie je na 100% vodotesné.

Pohár obopína silikónový prstenec, ktorý chráni Vašu ruku pred teplotou nápoja a slúži na pohodlné uchopenie pohára. Je dekorovaný kresbou robota R2D2.

KeepCup Original Star Wars o veľkosti S je vhodný na flat white, filtrovanú kávu alebo cappuccino. Je ekvivalentom pohára určeného na podávanie caffé latte.

Ďalšie vlastnosti pohára KeepCup Original Star Wars:

  • odporúča sa radšej ručné umývanie
  • vhodný do mikrovlnnej rúry - bez vrchnáka
  • jednoduchý na údržbu
  • možnosť ho rozobrať na 4 časti
  • 100% recyklovateľný
  • bez obsahu toxického polypropylénu, BPA a BPS
  • prítomnosť vnútornej rysky

O výrobcovi pohárov KeepCup

KeepCup je austrálska spoločnosť zameraná na dizajn, výrobu a predaj rozmanitých znovupoužiteľných pohárov, ktoré sa vyznačujú originálnym dizajnom pestrých farieb, prvotriednou kvalitou, jednoduchou obsluhou a dlhoročnou funkčnosťou. Poháre sú barista friendly a vyrábajú sa z rôznych materiálov: plast, sklo, kork či silikón. V súčasnosti sa predávajú vo viac ako 65-tich krajinách sveta a úspešne nahrádzajú jednorázové poháre na kávu, čím prispievajú k ochrane životného prostredia a inšpirujú ostatných. Poháre KeepCup predstavujú revolúciu v kávovom svete, v ktorom možno zaneprázdnený moderný spôsob života prepojiť s ekologickým myslením a budovať tak lepšie zajtrajšky bez zbytočného odpadu.

Vlastnosti produktu KeepCup Original Star Wars R2D2 S, 227 ml

Základné špecifikácie
Farba Pohár: biely s modrou kresbou, prstenec: biely s farebnou kresbou, vrchnák: sivý, uzatváracie viečko: modré
Hmotnosť 84 g
Materiál Polypropylén #5, LDPE #4, silikón #7
Objem 227 ml
Priemer dna 60 mm
Výška 81 mm (bez vrchnáka)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!